Tanie domeny i hosting od Panhost.pl

Czy dobry hosting musi być drogi? Wbrew pozorom nie, co udowadnia oferta przygotowana przez PanHost.pl.

Dobrze wiesz, jak ważna dla twojego biznesu jest funkcjonalna i widoczna w sieci strona. Inwestujesz spore sumy w nowoczesną stronę, promujesz ją wszystkimi sposobami. Twoje starania nie zawsze jednak przynoszą oczekiwany skutek, bo potencjalni klienci, którzy trafią na stronę szybko ją opuszczają. Po jakimś czasie dochodzisz do wniosku, że strona po prostu działa zbyt wolno, więc niecierpliwi internauci wybierają inną ofertę. Na domiar złego za usługi hostingowe płacisz naprawdę sporo, a obsługa nie zawsze stoi na oczekiwanym poziomie.

Zmień hosting

Najlepszym rozwiązaniem takich problemów będzie po prostu zmiana hostingu. Co ważne, wyższa jakość usług wcale nie musi iść w parze z wyższymi opłatami. By się o tym przekonać, warto sprawdzić ofertę dostępną na stronie PanHost.pl. Serwery firmy działają na niezawodnym systemie CloudLinux, a swoją stroną będziesz zarządzać przez intuicyjny i łatwy w obsłudze panel Directadmin. Czemu jeszcze warto skorzystać z oferty PanHost?

Płać mniej

Przede wszystkim ze względu na ceny niższe niż w wielu konkurencyjnych firmach. Podstawowy pakiet Wizytówka, w ramach którego otrzymasz jedną domenę, 1GB przestrzeni dyskowej i 20GB miesięcznego transferu to wydatek zaledwie 1 zł netto miesięcznie. A jeśli potrzebujesz bardziej kompleksowych usług, skorzystaj z pakietu Biznes lub Premium. Za kolejno 5 i 8 zł netto otrzymasz dostęp do 5 lub 10GB miejsca na serwerze, nieograniczonego transferu oraz prawo do przypisania na konto pięciu i dziesięciu domen. Do prowadzenia firmowej strony nie potrzebujesz nic więcej.

Bez problemów

Poza, rzecz jasna, fachową obsługą. I pod tym względem oferta PanHost wypada lepiej niż wiele innych. Bez względu na to, jaki pakiet wybierzesz, otrzymasz gwarancję dostępności strony przez 99,9% czasu. Nad działaniem twojej strony będzie czuwać zespół fachowców z co najmniej 12-letnim doświadczeniem w branży IT, którzy w razie potrzeby pomogą ci rozwiązać problemy z PHP i bazami danych. A jeśli zabraknie ci wiedzy, możesz liczyć na bezpłatne porady związane z technicznymi aspektami prowadzenia strony.

Aktualności