Sztafeta Olimpijska Londyn 2012 – pobiegnij z najlepszymi !

Samsung Electronics Polska organizuje akcję, w której wygrać można uczestnictwo w Sztafecie Olimpijskiej Londyn 2012. Zadaniem internautów jest udowodnienie, że to właśnie oni powinni otrzymać tą szansę. Akcja rusza 20 września 2011 na fan stronie Telefony Samsung na Facebooku.

Samsung Electronics, oficjalny sponsor Sztafety Olimpijskiej Londyn 2012, daje szansę swoim fanom na uczestnictwo w wielkim otwarciu Olimpiady Londyn 2012. Akcja będzie rozgrywać się na portalu społecznościowym Facebook. Wszyscy zainteresowani mają szansę wygrać miejsce w Sztafecie  Olimpijskiej Londyn 2012.

Zasady nominacji są proste. Należy wejść na fan stronę Telefony Samsung na Facebooku (link: http://www.facebook.com/TelefonySamsung) i w aplikacji konkursowej zadeklarować chęć udziału w Sztafecie Olimpijskiej Londyn 2012. Następnie pojawi się prośba: opowiedz  swoją historię. Udowodnij nam, że to właśnie ty powinieneś wygrać. Jak pomagasz lub pomagałeś innym? Co wyróżnia Cię spośród innych?  Samsung wybierze osiemnaście osób ? autorów najciekawszych odpowiedzi ? które razem z polskimi gwiazdami poniosą Ogień Olimpijski Londyn 2012. Dodatkowo, wybranym uczestnikom zostaną przyznane trzy smartfony Samsung Galaxy S II. Akcja skierowana jest do wszystkich osób powyżej 13 roku życia.

Aktualności