Smartfon Live 2 – nowy model od Kruger&Matz

Nowy smartfon LIVE 2 to tani ale bardzo funkcjonalny model. Telefon posiada czterordzeniowy procesor MSM8212 ARM Cortex A7, taktowany zegarem 1,2 GHz oraz wspierany 1GB pamięci RAM. Wszystkim kieruje Android 4.3 Jelly Bean. Obraz wyświetlany jest w jakości HD na dużym – 5 calowym ekranie IPS o rozdzielczości 720x1280Mpix.

Nowy telefon od Kruger&Matz, dzięki kamerze 8Mpix oferuje dobrej jakości zdjęcia i nagrania, natomiast fani wideorozmów czy zdjęć typu selfie mogą skorzystać z kamery przedniej 2Mpix. Wszystkie zdjęcia i inne pliki osobiste można zapisać w pamięci wewnętrznej telefonu o pojemności 4GB oraz dodatkowo na karcie microSD o pojemności 32GB.

Smartfon LIVE 2 z funkcją obsługi dwóch osobnych kart microSIM to wygodne rozwiązanie dla osób, które dążą do zmniejszania liczby sprzętu w swoim otoczeniu. Ta funkcja przyda się zwłaszcza osobom aktywnym zawodowo, posiadającym dodatkowy numer np. do obsługi połączeń za granicą lub do korzystania z Internetu. Dodatkowo funkcjonalność smartfona zwiększa wyposażenie w GPS, Bluetooth 4.0, cyfrowy kompas oraz akcelerometr.

Następca smartfona LIVE, niedawnego flagowca Kruger&Matz posiada również nowy design. LIVE 2 dostępny jest w czarnej wersji kolorystycznej. Jego obudowa pomimo, że mieści 5 calowy ekran i baterię o pojemności 2500 mAh, posiada tylko 8mm grubości, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do dłoni użytkownika, zapewniając idealny komfort obsługi urządzenia.

Sugerowana cena detaliczna smartfona Kruger&Matz LIVE ? 679 zł
Smartfon dostępny w sieci RTV Euro AGD.

Aktualności Smartfony