Słuchawka Bluetooth Nokia w Polsce

Do polskich sklepów trafiła właśnie słuchawka Nokia J. To małe, stylowe urządzenie otrzymało już trzy nagrody za design ? z Red Dot na czele. Osoby, które dużo podróżują samochodem docenią ją jednak nie tylko za wzornictwo i materiały wykonania, ale także za świetną jakość dźwięku i komfort obsługi. Nokia J znajduje się w specjalnym uchwycie i posiada funkcję Always Ready – gdy dzwoni telefon wystarczy włożyć słuchawkę do ucha i zacząć rozmowę, po zakończeniu odkłada się słuchawkę do uchwytu.

Słuchawka Nokia J, kompatybilna z praktycznie każdym telefonem wyposażonym w funkcję Bluetooth, gwarantuje użytkownikowi najwyższą jakość dźwięku podczas rozmowy. Aktywna redukcja szumów tła, redukcja pogłosu oraz szumu wiatru z technologią DSP (Digital Signal Processing) sprawiają, że rozmówca jest doskonale słyszany. Zewnętrzny hałas izolują także wkładki douszne, a automatyczna regulacja głośności pomaga dostosować głośność do otoczenia, w jakim znajduje się użytkownik.
Nokia J jest bardzo prosta w obsłudze. Nie trzeba jej włączać ani wyłączać. Wystarczy wyjąć urządzenie z uchwytu, aby połączyło się z telefonem. Wydajny akumulator zapewnia do 5 godzin rozmów już po godzinie ładowania słuchawki. Po zakończonej rozmowie wystarczy włożyć ją ponownie do uchwytu, aby przeszła w stan czuwania (nawet do 3 miesięcy). Niewątpliwym ułatwieniem jest także rozbudowana funkcja Multipoint. Dzięki niej użytkownik może połączyć się z dwoma telefonami jednocześnie lub telefonem i komputerem czy laptopem.
Nowa słuchawka w kształcie litery J ma niewielkie rozmiary (47,4 mm długości, 12,5 mm szerokości i 6,4 mm wysokości) i jest bardzo lekka (8g), co dodatkowo podnosi komfort użytkowania.
Słuchawka dostępna jest w orientacyjnej cenie detalicznej 299 PLN.
Więcej informacji można znaleźć pod adresem: http://www.nokia.pl/produkty/akcesoria/zestawy-sluchawkowe/monofoniczne-zestawy-sluchawkowe-bluetooth/nokia-j

Aktualności Elektronika telekomunikacja