Samsung HW-H450 – nowy soundbar

Samsung HW-H450 to nowe urządzenie dla osób, które cenią sobie zarówno dobrą jakość dźwięku jak i łatwość montażu.  Poszerza on w znaczący sposób możliwości audio telewizora.

Samsung HW-H450 oferuje bezprzewodowy system, w którego skład wchodzą listwa głośnikowa oraz aktywny subwoofer. Telewizor łączy się z soundbarem bezprzewodowo za pomocą funkcji TV Sound Connect. Dzięki temu unikamy plątaniny kabli i problemów z podłączaniem  systemu.
Obróbką dźwięku zajmuje się wzmacniacz cyfrowy Crystal Amplifier Plus, oferujący dźwięk w jakości HD. Dodatkowo, dostępna w urządzeniu funkcja Smart Volume reguluje i stabilizuje poziom dźwięku, zapobiegając jego nagłym drastycznym zmianom, np. między wyświetlanymi scenami filmu lub w czasie bloków reklamowych. Dzięki tym rozwiązaniom komfort odbioru dźwięków przez użytkowników jest znacznie wyższy niż w przypadku brzmień z telewizora.

Soundbar połączymy także z urządzeniami mobilnymi na których przechowujemy pliki audio. Muzykę można także przesyłać ze smartfona, innych urządzeń obsługujących Bluetooth lub zewnętrznej pamięci USB. Funkcja Bluetooth Power On umożliwia bezprzewodowe uruchamianie soundbara przy użyciu  smartfona. Dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth oraz wyjściu USB możliwości sprzętu są znacznie większe – nie służy on jedynie jako odtwarzacz dźwięku z telewizora, lecz jako samodzielne domowe urządzenie audio. Dodatkowo,  dzięki autorskiemu rozwiązaniu firmy Samsung w postaci technologii Bluetooth Hi-Fi Codec, strumieniowany dźwięk zachowuje wysoką jakość i jest przyjemny w odbiorze.

Soundbar HW-H450 ma także nowoczesny wygląd.

Soundbar Samsung HW-H450 dostępny jest w tych sklepach już od 917 zł .

Odtwarzane formaty: AAC, MP3, WAV, WMA, OGG, FLAC

 

Aktualności Hardware