Samsung Galaxy S III z nowym rekordem sprzedaży !

W ciągu ostatnich 100 dni od pojawienia się GALAXY S III, sprzedano już 20 mln sztuk tego modelu. To absolutny rekord – smartfon sprzedaje się szybciej, niż którykolwiek z jego poprzedników.

Co wyróżnia Samsung GALAXY S III  ? – Samsung GALAXY S III używa inteligentnego oprogramowania, które reaguje na twarz, gesty i głos użytkownika. Ma też szereg dodatkowych funkcji, które zwiększają wydajność i komfort obsługi, w tym Smart Stay, S Beam i AllShare Cast. Posiada duży, 4,8-calowy ekran HD Super AMOLED oraz szereg funkcji foto, które wyróżniają ten model.

?Od czasu majowego debiutu GALAXY S III cieszy się nieustającą uwagą i popularnością, a my jesteśmy zachwyceni jego sukcesem? – powiedział JK Shin, prezes i dyrektor działu IT & Mobile Communications w Samsung Electronics. ?Chciałbym szczerze podziękować klientom, którzy wybrali GALAXY S III i zapewnić ich, że nigdy nie przestaniemy dostarczać inteligentnych technologii mobilnych, które pomagają użytkownikom odkrywać nowe możliwości i doskonale sprawdzają się podczas codziennego użytkowania” ? dodaje JK Shin.

W dniu premiery GALAXY S III był dostępny w kolorze ciemnoniebieskim (Pebble Blue) i białym (Marble White), a obecnie wybór rozszerzono o następujące barwy: bursztynową (*Amber Brown), rubinową (*Garnet Red), szafirową (*Sapphire Black) i tytanowo-szarą (*Titanium Gray).

Aktualności Smartfony