Samsung C3750 i Samsung C3560

Połączenie stylu i elegancji z domieszką społecznościowych funkcjonalności ? to propozycja w sam raz dla osób, starających się pogodzić życie zawodowe z towarzyskim. Telefony Samsung C3750 i Samsung C3560 idealnie sprawdzają się w roli osobistych asystentów, którzy nie tylko zarządzają pocztą i kalendarzem, ale również komunikują o najświeższych, interesujących ich użytkowników informacjach.

Zamknięty w rozsuwanej obudowie Samsung C3750 swój wyrafinowany wygląd zawdzięcza matowej fakturze i metalicznemu wykończeniu. Telefon wyposażono w duży ekran o przekątnej 2,4 cala, umożliwiający swobodne przeglądanie obrazów i tekstu. Samsung C3560 wyróżnia nowoczesny, ale subtelny design, z charakterystycznymi zaokrąglonymi krawędziami. Kompaktowe wymiary telefonu sprawiają, że aparat wygodnie leży w dłoni i mieści się niemal w każdej kieszeni.

Oba modele dzięki dostępowi do serwisów społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter, pozwalają być w ciągłej łączności z przyjaciółmi, rodziną oraz utrzymywać kontakty biznesowe. Dzięki komunikatorom internetowym Google Talk, Yahoo, czy Windows Live Messenger, użytkownicy telefonów mogą pozwolić sobie na bieżącą korespondencję ze znajomymi.

Telefony Samsung C3750 i Samsung C3560 wyposażono w aparat fotograficzny (odpowiednio 3,2 i 2 Mpix), radio i odtwarzacz muzyczny. Uniwersalne gniazdo minijack 3,5 mm pozwala na słuchanie muzyki również przez zwykłe słuchawki.

Oba modele są już dostępne na polskim rynku w sugerowanych cenach detalicznych:

– Samsung C3750 ? 349zł

– Samsung C3560 ? 329zł

Aktualności