Samsung C3322 – telefon z Dual Sim

Lśniąca metalowa obudowa, nadająca urządzeniu stylowy i estetyczny wygląd, a w niej zamknięty uniwersalny telefon z Dual Sim, który sprawdza się zarówno w kontaktach biznesowych, jak i towarzyskich. Samsung C3322, to rozwiązanie 2 w 1, które pozwala uporządkować kontakty, zapewniając podwójną wygodę komunikowania.

Samsung C3322 to propozycja dla użytkowników, którzy kontaktując się z różnymi grupami osób, chcą odseparować służbowe rozmowy od prywatnych. Telefon wyposażono w Dual Sim, czyli idealny sposób na komfortowe zarządzanie połączeniami. Dzięki obsłudze dwóch kart SIM użytkownik w jednym urządzeniu może mieć podwójny dostęp do sieci, dwa numery telefonów, a nawet dwa oddzielne plany taryfowe. Uciążliwość noszenia przy sobie kilku oddzielnych aparatów, lub ciągłego przekładania osobnych kart, dla użytkowników C3322 staje się przeszłością.

Wyświetlacz QVGA o przekątnej 2,2-cala, w który został wyposażony telefon, umożliwia zarówno swobodne przeglądanie stron internetowych, jak i zdjęć wykonanych wbudowanym aparatem 2 MPix. Komunikator internetowy pozwala na wygodną korespondencję bezpośrednio przez MSC Messenger, Yahoo Messenger, Facebook Chat, czy GTalk. Dodatkowo, aplikacja ActiveSync, dająca możliwość synchronizacji poczty w trybie push, pozwala na korzystanie z kilku kont jednocześnie. Samsung C3322 to również stały kontakt ze znajomymi poprzez portale społecznościowe, takie jak: Twitter Facebook, czy MySpace. Z kolei widget AccuWeather zapewni stały dostęp do aktualnej prognozy pogody.

Samsung C3322, dzięki radiu FM z funkcją nagrywania, pozwala użytkownikowi w każdej chwili wrócić do zarejestrowanych przez siebie melodii lub informacji, a odtwarzacz zintegrowany z biblioteką plików muzycznych zapewni stały dostęp do ulubionej muzyki. Ponadto, wbudowane w telefon uniwersalne gniazdo słuchawkowe 3,5 mm umożliwia podłączenie do telefonu nawet zwykłych słuchawek, a czytnik kart microSD daje szansę rozszerzenia pamięci telefonu aż do 16GB i przechowywania większej ilości plików multimedialnych.

Telefon Samsung C3322 jest dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 279 zł.

Specyfikacja techniczna:

Wyświetlacz

 

2,2? QVGA, 65tys kolorów TFT, LCD, 240x320

 

Aparat

 

2 Mpix

 

Łączność

Bluetooth v 2.1
microUSB

Email

ActiveSync

Komunikator

MSN Messenger, Yahoo Messenger, Facebook Chat, GTalk

Pamięć

45MB + karta microSD (do 16GB)

Wideo

MPEG4/H263

Dodatkowe funkcje

Audio: MP3/AAC/Poly 64/SP-midi/AAC+/WAV/WMA 

Gniazdo słuchawkowe 3,5 mm

Bezpośredni dostęp do portali społecznościowych: Facebook, My Space, Twitter

Biblioteka plików muzycznych

Radio FM (funkcja nagrywania muzyki)

Dyktafon

AccuWeather Widget

Dual Sim ? możliwość używania dwóch kart jednoczenie

Sieć

 

Czterozakresowa (850/900/1800/1900MHz)

Wymiary

 

114 x 48 x 13,9 mm , 89g

Bateria

1000 mAh

Aktualności telekomunikacja