Rozszerzenie od Depositphotos i wygodna praca przy obróbce zdjęć w programach Adobe

W dzisiejszych czasach spotykamy się z dużą ilością reklam, stron internetowych i innych projektów, których nieodłącznym elementem jest oczywiście dobra grafika. Stworzenie dobrej grafiki do jednorazowego wykorzystania może okazać się bardzo kosztowne, ale jest sposób, żeby zredukować koszta. Sposobem na tanie i jakościowe zdjęcia, grafiki czy krótkie filmiki wideo są banki zdjęć stockowych. W większości z nich pliki możemy kupować pojedynczo ? za tak zwane kredyty lub w planach abonamentowych. Mamy kilka polskich banków z zdjęć stockowych, ale bez problemu możemy korzystać również z banków zagranicznych, które przeważnie posiadają też polskie wersje językowe swoich stron, dzięki czemu korzystanie z nich nie sprawia problemu .

Do tej pory korzystanie z banków zdjęć stockowych polegało na włączeniu przeglądarki i wyszukiwania odpowiednich plików. Interesujący nas plik przeważnie wrzucaliśmy do programu graficznego ? tak zwaną prawkę, żeby zobaczyć czy odpowiada naszym oczekiwaniom. Musieliśmy przełączać się między przeglądarką a programem graficznym, co dla niektórych mogło być w pewnym stopniu uciążliwe.

depositphotos

W ostatnim czasie jeden z banków stockowych, a konkretnie Depositphotos postanowił usprawnić pracę dla osób, które korzystają z obróbki kupowanych plików w programach graficznych. Bank wprowadził rozszerzenie darmowe rozszerzenie do Adobe Photoshop, Illustrator oraz InDesign, które można pobrać z http://pl.depositphotos.com/depositphotos-adobe-extension.html i które ma na celu zapewnienie dodatkowej wygody i szybkiego korzystania z plików zawartych w bazie. Po zainstalowaniu rozszerzenia nie musimy już korzystać z przeglądarki, z poziomu programu mamy dostęp do praktycznie wszystkich funkcji, przeglądamy obrazy, które wczytują się znacznie szybciej niż w przeglądarce, możemy bez problemu wrzucać jej do obszaru roboczego i dokonywać zakupów, oczywiście dostęp do Internetu będzie tu potrzebny.

Po za tym rozszerzenie umożliwia nam podgląd aktualnego stanu naszych kredytów i informacje o naszych planach abonamentowych. Samo rozszerzenie przydaje się głównie dla osób, które dodatkowo przerabiają kupowane pliki. W takim wypadku łatwo przeciąga się prewkę do obszaru roboczego programu, co niewątpliwie przyspiesza nasze prace.

Banki zdjęć prześcigają się w różnego rodzaju promocjach, udoskonaleniach, jakości plików i wielkości baz, z których możemy korzystać. Nowe rozszerzenia zawsze są mile widziane jeśli mogą usprawnić naszą pracę.

Aktualności Aplikacje