Promocyjna oferta mobilnego internetu Orange Free

Klienci Orange Free mogą skorzystać z nowej promocji. Mogą dostać nawet dwukrotnie więcej GB na transmisje danych i nielimitowany transfer w wybranych godzinach, a za abonament zapłacą od 26 do 36 procent mniej, przez cały czas trwania umowy.

Klienci kupujący nową aktywacje lub przedłużający umowę na usługę Orange Free mogą skorzystać z promocji, dzięki której surfowanie w internecie za pomocą internetu mobilnego jest jeszcze tańsze, a do dyspozycji jest więcej GB i nielimitowany transfer w usłudze Szczęśliwe godziny.

W ofercie promocyjnej mają do wyboru:

  • 2 GB miesięcznie na transmisję danych w Orange Free 39, z abonamentem obniżonym do 29 zł i usługą nielimitowanego dostępu do internetu w nocy – Szczęśliwe Godziny, za darmo.
  • Dwukrotnie większy limit na transmisję danych – 8 GB miesięcznie i usługę Szczęśliwe Godziny w Orange Free 59, z abonamentem obniżonym do 49 zł.

Ponadto, klienci mający już telefon komórkowy, telefon stacjonarny lub internet stacjonarny w Orange, mogą skorzystać z oferty Orange Open lub Orange Combo, dzięki którym będą mogli korzystać z internetu mobilnego Orange Free nawet za 14 zł miesięcznie.

Ceny usług Orange Free w ofertach Orange Open i Orange Combo przedstawia tabela dostępna na: http://biuroprasowe.orange.pl/biuroprasowe/pr/2255/wiecej-i-taniej-w-ofertach-mobilnego-internetu-orange-free

Aktualności Internet telekomunikacja