Promocja HTC Sensation XL w Londynie

Pod koniec ubiegłego tygodnia w Londynie odbyła się światowa premiera smartfona HTC Sensation XL z technologią Beats Audio?, który został stworzony z myślą, by zapewnić jak najlepszej jakości rozrywkę z niezwykłymi efektami dźwiękowymi i wizualnymi w muzyce, filmach oraz grach.

Premierze smartfona towarzyszyła wieczorna impreza muzyczna, w której udział wzięło ponad 2.000 sympatyków urządzeń HTC. Uczestnicy bawili się przy dźwiękach muzyki międzynarodowej sławy DJ-ów i muzyków, takich jak beatboxer Beardyman, twórca największych przebojów tanecznych ostatnich lat Martin Solveig, członek zespołu Black Eyed Peas Wil.i.am oraz DJ Zedd, Fedde Le Grand, Dirty South i Nero.

Na imprezie nie zabrakło również światowych gwiazd muzyki i filmu. Wśród celebrytów znaleźli się między innymi popularni muzycy: Lady Gaga, Cheryl Cole, Dr Dre, Jade Ewen, a także aktorzy Jeff Leach, Sadie Frost, i inni.

HTC Sensation XL będący zaawansowanym centrum multimedialnym wykorzystuje ekran o przekątnej 4,7 cala, płaską obudowę grubości 9,9 mm oraz technologię Beats Audio?. Dźwięk smartfona został specjalnie dostrojony przez Beats tak, by użytkownicy telefonu mogli słuchać muzyki w sposób zamierzony przez jej wykonawców. W zestawie z telefonem znajdują się nowe ultralekkie słuchawki urBeats?, stworzone specjalnie do współpracy z systemem Beats Audio?. Wbudowany mikrofon ułatwia prowadzenie rozmów bez konieczności angażowania rąk, a panel zdalnego sterowania ControlTalk?, umieszczony na kablu słuchawek, umożliwia użytkownikom zatrzymanie lub przewijanie utworów, a także odbieranie rozmów podczas słuchania muzyki. Użytkownicy mogą również wysyłać do przyjaciół rekomendacje muzyczne i informacje o utworach za pomocą SMS-ów, wiadomości poczty elektronicznej lub przez Facebooka.

Aktualności