Profesjonalny Serwis Apple – iClinica

Sprzęt sygnowany nadgryzionym jabłkiem słynie z niezawodności, ale nawet on miewa chwile słabości. Najczęściej awarie są rezultatem długotrwałej eksploatacji bądź niefortunnych wypadków. Gwarancja producenta nie zawsze przysługuje klientom ze względu na ograniczenia czasowe bądź charakter usterki. W związku z tym użytkownicy często muszą szukać innych rozwiązań pozwalających na przywrócenie sprawności swojego sprzętu. Odpowiedzią na te potrzeby jest serwis telefonów Apple oraz innych urządzeń z oferty amerykańskiego producenta. Takie usługi są specjalnością firmy iClinica.

serwis apple

Renomowany serwis iPhone, iPad, MacBook, Apple Watch

Przed przeprowadzeniem naprawy z pewnością chcesz mieć pewność, że Twoje urządzenie trafi w odpowiednie ręce. Sieć iClinica cieszy się nieposzlakowaną opinią, która mówi sama za siebie. Co więcej, jesteś w stanie bardzo łatwo potwierdzić wiarygodność tej firmy. Wystarczy wyszukać jeden z naszych salonów w Google albo na Facebooku. Łącznie znajdziesz tam setki pozytywnych opinii, które zostały zamieszczone z inicjatywy zadowolonych klientów.

Doskonale rozumiemy, że sprzęt elektroniczny jest Tobie potrzebny w toku codziennych obowiązków. W związku z tym staramy się przeprowadzać czynności serwisowe tak szybko jak tylko to możliwe. Wiele napraw jesteśmy w stanie wykonać od ręki. W przypadku bardziej skomplikowanych realizacji potrzebujemy odrobinę więcej czasu. Z całą pewnością wykonanie usługi nie potrwa jednak dłużej niż kilka dni roboczych.

Zespół iClinica jest tworzony przez doświadczonych specjalistów, którzy znają technologie mobilne od podszewki. Dodatkowym atutem jest nowoczesne zaplecze techniczne umożliwiające delikatne i precyzyjne podejście do naprawianego sprzętu. Ponadto urządzenia zostają wnikliwie sprawdzone zarówno przed przystąpieniem do operacji, jak i po wykonaniu niezbędnych działań. W rezultacie mamy absolutną pewność, że oddajemy w Twoje ręce całkowicie sprawny sprzęt. Usługi są również objęte ochroną gwarancyjną.

Pogwarancyjny serwis Apple – profesjonalna obsługa

Jednym z naszych priorytetów jest komfort klientów. W efekcie umożliwiamy przeprowadzenie naprawy w trybie wysyłkowym. Wystarczy zgłosić się do nas za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie internetowej. Gdy wprowadzisz niezbędne informacje, w umówionym terminie wyślemy do Ciebie kuriera. Zepsute urządzenie zostanie skierowane do serwisu. Po wykonaniu zabiegu nadamy przesyłkę zwrotną pod Twój adres. Pokrycie kosztów doręczenia pozostaje po naszej stronie.

Jeżeli preferujesz kontakt osobisty, możesz złożyć wizytę w jednym z naszych oddziałów stacjonarnych. Jesteśmy do dyspozycji klientów w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie oraz Bydgoszczy. Zanim przyjdziesz na miejsce umów się na spotkanie poprzez naszą stronę internetową. Dzięki temu nasz specjalista na miejscu zarezerwuje sobie czas wyłącznie dla Ciebie. Przy przekazaniu zepsutego iPhone’a możesz śmiało zapytać o wszystkie kwestie, które Cię zastanawiają. W rezultacie otrzymasz odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania. 

Aktualności Smartfony