Premiowane, licencjonowane motywy WordPress na Escro.pl

Szukacie ciekawych, estetycznych, rozbudowanych i licencjonowanych motywów tworzących layout stron WordPress? Jeżeli tak, to mamy dobrą wiadomość – właśnie wystartował nowy sklep, który pod banderą polskiej firmy sprzedaje premiowane templatki WordPress. Escro zaprasza!

Czym są motywy WordPress?

Każda strona internetowa to przede wszystkim wygląd graficzny. Projektowanie stron bez pomocy systemu CMS (content management system) to żmudne zadanie. Na rynku sieciowym istnieje kilka CMS’ów, ale tak naprawdę tylko jeden jest godny uwagi – to WordPress. Zarówno dla amatorów, którzy dopiero zaczynają przygodę z budową stron, jak i dla wprawnych programistów, którzy potrafią wykrzesać z tego systemu naprawdę wiele, tworząc sklepy, platformy użytkowe i inne cuda online.

Wróćmy jednak do motywów. Aby strona wyświetlała się poprawnie, potrzebna jest skórka, czyli zestaw plików graficznych i programistycznych, które zostaną odczytane przez system i przekształcone w wizualny layout. Wprawdzie repozytorium WordPress oferuje darmowe motywy, ale mają one wiele luk i pozbawione są wbudowanych panelów administracyjny, co znacząco utrudnia budowę strony (zwłaszcza dla początkujących, którzy nie znają programowania w css i php).

Lekiem jest sklep Escro.pl, który sprzedaje premiowane i licencjonowane motywy WordPress. Oferta sklepu to mnóstwo motywów, które wystarczy zainstalować, aby móc cieszyć się gotową stroną. Kilka chwil i portal jest gotowy! Prócz gotowych templatek, specjaliści prowadzący sklep oferują także pomoc w tworzeniu stron WordPress. Wszystko w jednym miejscu!

Zapraszamy do zakupu

Jeżeli więc tworzycie strony w oparciu o system CMS, koniecznie odwiedźcie stronę http://escro.pl/, gdzie znajdują się tanie (znacznie tańsze, niż na zagranicznych stronach oferujących motywy i szablony CMS) premiowane motywy najwyższej jakości! Sklep przygotował także liczne kody rabatowe i dodatkowe usługi dla zainteresowanych współpracą! Każdy, kto zna WordPress’a lub chce go poznać znajdzie tu coś dla siebie.

Aktualności Internet