“Pimp my iPhone”, czyli najlepsze aplikacje i gadżety na iPhone’a

Twój iPhone nie musi być nudny! Wystarczą odpowiednie akcesoria i aplikacje, które sprawią, że stanie się jeszcze bardziej przydatny i atrakcyjny.

Aplikacje, które musisz mieć

W Apple Store znajdziemy całe mnóstwo aplikacji z różnych obszarów i dziedzin, ale jak wybrać te najbardziej wartościowe? Najlepszym sposobem jest wybór po najlepszych ocenach bądź zastosowanie metody ?prób i błędów?. My z całego serca polecamy jednak kilka aplikacji, które ułatwiły nam życie. Pierwszą z nich jest Jakdojade.pl ? czyli przydatna w dużych miastach funkcja planowania podróży komunikacją miejską. Jakdojade lubimy nie tylko za częste uaktualnianie tras, ale również za przejrzysty interfejs, który sprawia, że korzystanie z niego staje się przyjemnością.

Kolejną aplikacją wartą uwagi jest popularne ostatnio Endomondo, czyli appka ? trener, która sprawi, że poranny jogging będzie zdecydowanie przyjemniejszy!

Wiecznym śpiochom polecamy natomiast aplikację SleepCycle, która budzi nas w odpowiednim cyklu snu, a ciągłym poszukiwaczom nowej wiedzy ? Duolingo, dzięki któremu nauka obcego języka staje się wciągającą zabawą.

Ostatnią aplikacją, którą warto mieć w swoim telefonie jest BrainWars, czyli gra, która nie tylko skutecznie zapełni Ci czas w drodze do pracy, ale również pobudzi Twój mózg do działania i nieszablonowego myślenia. Element rywalizacji sprawi natomiast, że nie będziesz mógł się od niej oderwać!

Gadżety dla każdego

Gadżetem niezbędnym dla każdego posiadacza smartfona jest niewątpliwie etui. Spełnia ono nie tylko funkcję estetyczną, ale również chroni telefon przed uszkodzeniami. Na iPhone’a znajdziemy szeroką ofertę etui wykonanego z różnych materiałów. Ciekawe etui iPhone 5s oferuje np. internetowy sklep Mediadel, w którym znajdziemy akcesoria do smartfonów najwyższej jakości.

Kolejnym przydatnym akcesorium są głośniki przenośne. Ile razy podczas spontanicznego wypadu za miasto chciałeś rozkoszować się pięknem przyrody przy nutach swojej ulubionej muzyki? Właśnie w takich momentach przydają się nieduże głośniki, które możemy podłączyć do każdego telefonu. Niektóre z nich są też wodoodporne, a więc możesz słuchać przez nie muzyki nawet w deszczowe popołudnie czy na plaży.

Aktualności Aplikacje Programy Smartfony