Nowy telefon z Android od Samsunga

Na polskim rynku telefonów komórkowych pojawił się kolejny model z rodziny GALAXY. Samsung GALAXY Gio przypadnie do gustu miłośnikom ponadczasowego designu, wymagającym wydajnej i szybkiej pracy.

Samsung GALAXY Gio oferuje 3,2-calowy wyświetlacz HVGA zamknięty w eleganckiej, kompaktowej obudowie. Smartfon pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android 2.2 (Froyo), który dzięki zapleczu w postaci sklepów z aplikacjami Android Market i Samsung Apps, można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb.
Nowy model sprawdzi się zarówno jako narzędzie w pracy jak i w czasie wolnym. Samsung GALAXY Gio wykorzystuje wygodną ekranową klawiaturę QWERTY z funkcją szybkiego pisania SWYPE oraz narzędzie Social Hub, które integruje kontakty, wiadomości z różnych platform i wpisy do kalendarza. Aplikacja ThinkFree pozwala przeglądać dokumenty w formacie PDF oraz tworzyć i edytować pliki Microsoft Word, PowerPoint i Excel.
Wydajny procesor 800 MHz zapewnia płynną pracę nawet przy uruchomieniu kilku aplikacji jednocześnie, a dzięki WiFi 802.11 w wersji n i HSDPA, przeglądanie stron internetowych z Flashem jest wyjątkowo szybkie. Funkcja AllShare sprawia, że telefon w łatwy sposób łączy się z innymi urządzeniami wyposażonymi w DLNA.
Sugerowana cena detaliczna Samsung GALAXY Gio na polskim rynku wynosi 699 zł.

Android telekomunikacja