Nowy serwis społecznościowy

Addtofav.com to nowy serwis społecznościowy w którym można zapisać swoje ulubione linki, filmy video z YouTube.com, a w przyszłości możliwe, że jeszcze więcej.
Obecnie użytkownik może dodawać linki, polecać je, może dodać do obserwowanych tagi oraz innych użytkowników.


Przy linkach które użytkownik odkrył jako pierwszy jest specjalny box w którym użytkownik może polecać najbardziej ulubione linki które znalazł w serwisie. Zakładamy, iż im więcej doda nowych linków do serwisu, tym więcej użytkowników zobaczy jego najbardziej ulubiony link. Ten sam box również wyświetla się na podstronach video i profilach użytkowników.
Niektóre treści lub funkcje są dostępne tylko dla użytkowników ze strefy Premium. Dostęp do strefy Premium będą mieć nowi, a także najbardziej aktywni użytkownicy.

Istnieje wiele serwisów społecznościowy w których można zbierać ulubione linki, sortować w różny sposób, polecać, obserwować.
Naszym zdaniem Addtofav.com wyróżnia się tym, iż mimo rozbudowanej funkcjonalności użytkownik który pozna wszystkie możliwości w jednej z głównych zakładek (np. linki) nie będzie miał problemu aby swobodnie się poruszać w kolejnych które są, oraz w tych które powstaną. Również uważamy, że sposób w jaki użytkownicy mogą polecać innym swoje najbardziej ulubione linki też jest dobrym pomysłem.

Serwis jest dostępny tylko dla zaproszonych, będą mogli się Państwo zarejestrować po kliknięciu w baner:

Aktualności Internet