Nowości w Zetafonie Orange

Od 29 marca w Zetafonie można wybierać spośród większej liczby miesięcznych zobowiązań i telefonów w nowych, lepszych cenach. Oferta Orange na kartę z telefonem lub modemem od 1 zł, jako jedyna na rynku pozwala określić wartość miesięcznego zobowiązania z dokładnością do 5 zł. Użytkownicy mogą w ten sposób wybrać ofertę najlepiej dopasowaną do własnych potrzeb i możliwości.

Zetafon w Orange umożliwia zakup nowoczesnego telefonu lub modemu już za 1 zł, w zamian za zobowiązanie do wykonywania w czasie trwania umowy, doładowań o określonej wartości minimalnej. Można je realizować dowolną liczbą pojedynczych doładowań już od 5 zł, których suma w ciągu miesiąca powinna odpowiadać wartości zobowiązania zadeklarowanej w umowie.

W nowej ofercie Zetafon, klienci mogą wybrać czas trwania umowy oraz bardzo precyzyjnie określić wartość doładowań, do których się zobowiązują. Do wyboru jest sześć opcji miesięcznego zobowiązania: 25 zł, 30 zł, 35 zł, 40 zł 45, lub 50 zł (ceny z VAT).

Klienci kupujący Zetafona mogą wybrać dowolny plan taryfowy Orange na kartę i korzystać ze wszystkich dostępnych w nich usług oraz promocji obniżających koszty połączeń i SMS-ów.

Do wyboru są:

  • Orange One ? zawierająca atrakcyjne bonusy po doładowaniach,
  • Orange POP ? z atrakcyjną, płaska stawką na połączenia oraz największym wyborem usług dodatkowych i pakietów,
  • Nowe Orange GO ? z taryfą malejącą, dzięki której im wyższa kwota doładowania, tym niższe stawki na usługi,
  • Orange Free na kartę ? z atrakcyjną stawką na połączenia i bonusami nawet 6 GB na Internet.

Od 30 marca zmieniają się także ceny telefonów dostępnych w ofercie.

Na przykład wybierając zobowiązanie o wartości 30 zł z umową na 36 miesięcy, już za 1 zł będzie można kupić nowoczesnego Alcatela 813F z ekranem dotykowym, klawiaturą QWERTY oraz klawiszem łatwego dostępu do Facebooka. Telefon umożliwia m. in. łatwe wysyłanie i oznaczanie zdjęć, umieszczanie komentarzy na profilach znajomych oraz synchronizację znajomych z Facebooka z własnymi książkami adresowymi.

Więcej informacji o ofercie Zetafon na www.orange.pl/Zetafon

* * *

Orange jest najprzyjaźniejszym operatorem dla użytkowników smartfonów w Polsce. Oferuje szybką sieć i nowoczesne usługi w ofertach abonamentowych, mix i na kartę, dla klientów indywidualnych oraz firm. Posiada specjalnie przygotowane plany taryfowe (Pelikan i Pantera) z bezpłatnym dostępem do portali społecznościowych, a także atrakcyjne pakiety transmisji danych pozwalających w pełni wykorzystać możliwości smartfonów, bez obaw o wysokość rachunku. Klienci mogą wybierać z bogatej oferty najnowocześniejszych telefonów i tabletów, w najlepszych cenach na rynku. W marcu nowościami są: Sony Xperia S, BlackBerry 9790, Motorola Defy Mini i Nowy iPad. 

Dlaczego warto wybrać smartfona w Orange szukaj na: www.orange.pl/smartfony oraz www.mojtelefon.info

Recenzje, wideoprezentacje, testy i instruktaże na:  http://www.orange.pl/technotrendy-testy.phtml

Aktualności telekomunikacja