Nowe gry na Androida – Snapdragon GamePack

Qualcomm Incorporated ogłosił dzisiaj dodanie czterech zaawansowanych tytułów gier do portfolio Snapdragon? GamePack, który w tej chwili składa się już z ponad 100 gier dostosowanych do smartfonów i tabletów pracujących na procesorach Snapdragon i systemie operacyjnym Android.

Konsumenci mają dostęp do tych nowych tytułów poprzez aplikację Snapdragon GameCommand?, którą można ściągnąć ze sklepu Marketplace. Snapdragon GameCommand umożliwia użytkownikom urządzeń mobilnych szybkie odnalezienie i ściągnięcie najnowszych gier stworzonych i rozbudowanych z myślą o procesorach Snapdragon. Aplikacja ta umożliwia także umieszczenie ulubionych gier w jednym miejscu, zarządzanie nimi  oraz udostępnia najnowsze informacje z najbardziej uznanych, światowych  stron poświęconych grom.

Wśród nowych gier znajdują się:

  • ?The Reem? ? gra poświęcona mieszanym sztukom walki  (MMA) przygotowana przez Khaeon Gamestudio.
  • ?Reign of Amira? ? gra stworzona przez studio należące do Qualcomm. ?Reign of Amira? udostępnia najnowszą grafikę oraz możliwości procesora Snapdragon S4 Pro wraz z zintegrowaną grafiką Adreno? 320 GPU. Adreno 320 umożliwia pełne wykorzystanie czterech rdzeni procesora Snapdragon S4. Gra będzie dostępna za darmo w tym roku dla użytkowników urządzeń wyposażonych w procesory Snapdragon i pracujących na systemie Android.
  • ?The Ball? ? oczekiwany tytuł ze studia Tripwire Interactive.
  • ?Virtua Tennis Challenge?? ? pierwsza mobilna wersja tego popularnego tytułu przygotowana przez pioniera rynku firmę SEGA?.  Gra będzie udostępniona w marcu 2012 r. Została zoptymalizowana na procesor Qualcomm Snapdragon dla Xperia Play.

 

GameCommand jest w tej chwili dostępny w Ameryce Północnej, planowane jest udostępnienie aplikacji na innych rynkach globalnych w nadchodzących miesiącach.

Qualcomm współpracuje blisko z producentami gier znajdujących się w Snapdragon GamePack tak aby w pełni wykorzystać moc procesorów Snapdragon i wbudowanych układów graficznych Adreno GPU, oferując jak najlepsze wrażenia z gier użytkownikom urządzeń mobilnych.

Aktualności Android Aplikacje Gry