Nowe ceny w ofercie usług dedykowanych na wiosnę w Kei.pl

Od 1 kwietnia Kei.pl, lider na rynku zaawansowanych usług hostingowych obniża o 20% ceny za dodatkowy transfer oraz pasmo. Nowa cena dotyczy usług kolokacji oraz serwerów dedykowanych. To zapewne nie ostatnia zmiana cen w tym roku, która zostanie wprowadzona w usługach Kei.pl, gdyż firma zdecydowanie stawia na rozwój (nowe oprogramowanie i akcje promocyjne).

Dodatkowy transfer w usługach kolokacji oraz serwerów dedykowanych będzie kosztować 80 zł za 100GB wobec obowiązującej wcześniej ceny 100 zł. W przypadku pasma 1 Mbps to również koszt 80 zł zamiast dotychczasowych 100 zł. Na uwagę zasługuje fakt, iż wprowadzona na stałe zmiana cen dotyczy wszystkich klientów Kei.pl i nie jest powiązana z żadną promocją czasową.

Jak przekonuje Kei.pl zmiana jest możliwa dzięki znacznemu w ostatnim czasie rozwojowi infrastruktury sprzętowej oraz większemu zainteresowaniu poszczególnymi usługami ze strony klientów. “Wzrost popularności usług Kei.pl oraz rozwój infrastruktury sprzętowej umożliwił nam zmniejszenie kosztów. Dzięki temu możemy pozwolić sobie na zaoferowanie naszym klientom bardziej dogodnych warunków w niektórych obszarach naszych usług. Obniżka jest spowodowana również realizacją strategii rozwoju firmy, dlatego też możemy zdradzić, że to nie ostatnia zmiana cenowa w ofercie Kei.pl” – podkreśla Grzegorz Pawelec, Dyrektor Sprzedaży w Kei.pl.

Usługi hostingowe wymagają stałego rozwoju, a co za tym idzie zmiany ofert. Z punktu widzenia klienta bardzo istotny jest rozwój technologiczny i zwiększanie parametrów technicznych. W obecnych czasach niemniej ważna jest cena usług hostingowych, która stanowi jedną ze składowych decydujących o zakupie. Mając to na uwadze Kei.pl stara się ciągle rozwijać swoją ofertę czyniąc ją atrakcyjną również cenowo, zachowując przy tym najwyższą jakość usług, z których firma słynie.

Nowe ceny dotyczą usług użytkowanych od 1 kwietnia.

Aktualności Internet