Nowe Allegro – już niedługo !

Ostatnio zostałem zaproszony do przetestowania nowego serwisu Allegro. Zmiana budowy/wyglądu strony jest oszałamiająca. Allegro informuje, że przełączenie obecnej strony nastąpi wkrótce, ale nie podaje konkretnej daty. Chciałbym się z Wami podzielić swoimi wrażeniami.

Już pierwsza strona pokazuje jak bardzo został przebudowany serwis. Ma on bardzo nowoczesny wygląd. Menu kategorii zostało umieszczone na górze, a wygląd strony zmienia się dynamicznie w zależności na jaką opcję menu najedziemy myszką. Widoczna jest także integracja z serwisami społecznościowymi – pojawiły się do nich odnośniki w stopce strony.

allegro_strona_glowna

 

Zmienił się także wygląd listy przedmiotów. W nowej wersji jest on bardziej przejrzysty. Taki efekt osiągnięto poprzez powiększenie ikon jak i tytułów oferowanych przedmiotów.

 

allegro_lista_przedmiotow

 

I to by było na tyle najbardziej zauważalnych zmian. Po staremu zostało zorganizowane menu użytkownika. Taka różnica trochę zaburza cały efekt. Do momentu, kiedy nowe Allegro ujrzy światło dzienne zostało chyba jeszcze trochę czasu i miejmy nadzieję, że po nowemu zostanie przygotowany cały serwis.

 

Aktualności Internet