Nowa oferta MNP Orange

Od dzisiaj można korzystać z nowej oferty MNP – Przenieś Numer do Orange. Wybierając jedną z taryf Delfin II, Pelikan II, Pantera II w Orange abonament lub mix klienci zyskają m. in. bezpłatne abonamenty, nielimitowane połączenia i SMS-y do wszystkich w Orange, internet w telefonie oraz więcej minut na połączenia do wszystkich sieci. Nowa oferta MNP Orange, to aktualnie jedna z najatrakcyjniejszych na rynku propozycji dla osób chcących zmienić operatora.

Przenieść numer do Orange może, każdy kto posiada numer w dowolnej ofercie innego operatora. Zmieniając operatora i zachowując swój dotychczasowy numer Klient zyskuje wiele dodatkowych korzyści.

Wybierając jedną z taryf Delfin II, Pelikan II, Pantera II w Orange abonament lub mix i przenosząc do niej swój numer otrzyma, w zależności od wybranej taryfy:

  • abonament za 0 zł nawet przez 3 miesiące,
  • 20 proc. więcej minut na połączenia do wszystkich sieci, przez cały czas trwania umowy,
  • nielimitowane połączenia ze wszystkimi w Orange,
  • nielimitowane SMS-y w sieci Orange,
  • internet w telefonie bez limitu danych.

 

Dodatkowo w zależności od wybranej taryfy dostępnych jest wiele atrakcyjnych usług:

  • dla lubiących dużo rozmawiać ? w taryfach Delfin II i Pantera II ? nielimitowane rozmowy ze wszystkimi w Orange,
  • dla lubiących SMS-ować i korzystać z portali społecznościowych ? w taryfach Pelikan II ? nielimitowane SMS-y i nieograniczony dostęp do facebooka, wikipedii, fotka.pl i innych,
  • dla chcących być on-line ? w taryfach Pantera II ? dostęp do Internetu bez limitu danych.

 

Na nowych klientów czekają też nowoczesne telefony i smartfony w cenie od 1 zł (z VAT), w tym: Nokia Lumia, Sony Ericsson Live with Walkman. Każdy klient korzystający z oferty Przenieś Numer do Orange może również wziąć udział w codziennych losowaniach piłek i biletów na mecze UEFA EURO 2012.

Ponadto, klienci e-sklepu www.orange.pl, którzy za jego pośrednictwem przenoszą numer lub kupują nową aktywację bez przeniesienia numeru, otrzymają w e-kartę upominkową na zakupy w empik.com. Wartość przyznanego prezentu zależy od opcji wybranego abonamentu.


 

Więcej informacji na temat przenoszenia numeru do Orange: www.orange.pl/przeniesnumer

Więcej o ofercie z e-kartą do empik.com: map/map/shop

Aktualności telekomunikacja