Mysza i klawiatura zamiast gamepada dla konsol Xbox 360 oraz PS3

Nareszcie mamy coś co połączy graczy konsol XBOX360 oraz Playstation 3. Chodzi o wspólny kontroler, który zastępuje dedykowany gamepad. Dzięki temu będziemy mogli użyć klawiatury bądź myszy komputerowej.

Eagle Eye Natec Genesis to adapter,  który umożliwia korzystanie z klawiatury i myszy  zamiast dedykowanego do konsoli gamepada. Najnowszy sterowniki  do tego urządzenia pozwalają  wykorzystać  ten sam adapter dla konsol PS3 oraz Xbox360. Wcześniej aby korzystać z adaptera na konsoli PS3 lub Xbox360 trzeba było zakupić dedykowane urządzenie.

Dodatkowe oprogramowanie Eagle Edit umożliwia  modyfikacje mapowania przycisków oraz ustawienie czułości myszy, optymalizując je zgodnie z własnymi preferencjami. Sterowanie przy użyciu klawiatury i myszy, a nie tylko kciukiem za pomocą analogowych gałek pada pozwala na szybszą reakcję i większą precyzję, zapewniając znaczącą przewagę na wirtualnym polu walki.

Klawiatura i mysz to efektywniejsza konfiguracja, która pozwala na osiąganie lepszych wyników  w porównaniu z wykorzystaniem typowego kontrolera do konsol. Urządzenie Eagle Eye docenią w szczególności ?hard corowi? gracze, pragnący poprawić swoje wyniki w rozgrywkach online oraz Ci którzy odczuwają dyskomfort po przesiadce z ?PCta? na konsole i cały czas mają trudność w sterowaniu gamepadem.
Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna wynosi 299 zł.

 

Sterowniki do pobrania ze strony producenta www.natec-europe.com

Aktualności Gry