Motorola Fire – nowy telefon z Android

Dzięki klawiaturze QWERTY, wygodnemu ekranowi dotykowemu o wielkości 2.8 cala oraz wielu opcjom personalizacji najnowszy smartfon Motorola Fire w portfolio Motoroli pozwala jeszcze pełniej korzystać z możliwości mediów społecznościowych. A wszystko to w przystępnej cenie!

Indywidualność bez kompromisów ? niedrogi smartfon, działający w oparciu o system Android? nie tylko super modnie wygląda, ale dzięki pełnowymiarowej klawiaturze QWERTY i dotykowemu ekranowi oferuje jeszcze większy komfort użytkowania.

Motorola FIRE będzie dostępna w Polsce w drugiej połowie października.

Motorolę FIRE cechuje doskonały design i wykończenie. Pełna klawiatura QWERTY i 2.8-calowy ekran dotykowy to idealne narzędzia do obsługi poczty elektronicznej, wiadomości tekstowych oraz przeglądania stron internetowych. Dzięki szybkiemu i łatwemu dostępowi do najpopularniejszych aplikacji społecznościowych użytkownicy Motoroli FIRE mogą być w stałym kontakcie z przyjaciółmi i rodziną.

Motorolę FIRE wyposażono w baterię cechującą się najwyższą żywotnością w swojej klasie. Można więc bez obaw przez cały dzień dzwonić, przeglądać strony internetowe, smsować, oglądać filmy czy grać w gry. Motorolę FIRE posiada również interfejs Moto Switch pozwalający na błyskawiczna zmianę wyglądu ekranu i wyświetlanych widżetów. Teraz możesz mieć inny ekran będąc w domu, w pracy lub gdy spotykasz się ze znajomymi.

“Cieszymy się, że rynek smartfonów staje się coraz bardziej różnorodny. Motorola Fire to atrakcyjna pozycja, która z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem młodych miłośników nowinek technologicznych “, powiedziała Małgorzata Matusiewicz, Dyrektor Marketingu Motorola Mobility w Europie Centralnej.

Najważniejsze cechy i specyfikacja:

* Motorola FIRE działa w oparciu o system operacyjny Android? 2.3 (Gingerbread)
* Dostęp do tysięcy aplikacji dostępnych na Android Market?
* Dual-band HSDPA/Quad-band EDGE
* 2.8-calowy ekran dotykowy QVGA
* Pełna klawiatura QWERTY
* Aparat 3MP
* Interfejs Moto Switch
* Gniazdo kart MicroSD z możliwością rozszerzenia pojemności do 32GB2
* Dostęp do Google Maps? z nawigacją, Google Talk? oraz przeglądarki internetowej
* Wbudowane radio FM z RDS
* Wi-Fi zgodne ze standardem 802.11b, 802.11g lub 802.11n
* Wbudowany e-kompass, czujnik zbliżeniowy, czujnik światła, akcelerometr
* Assisted global positioning system (aGPS)
* Wyświetlanie powiadomień światłem LED
* Wejście 3.5mm audio jack
* Bateria 1420mAh; do ośmiu godzin rozmowy lub 30 dni czuwania (3G)1

Aktualności Android Smartfony