Moja Miejska Przygoda z HTC ? kolejny tydzień za nami

Właśnie dobiegł końca pierwszy tydzień projektu Moja Miejska Przygoda z HTC. Zabawa jednak trwa nadal! Mało tego ? wszyscy mogą wziąć w niej udział. 11 maja, czyli w ubiegły piątek został ogłoszony konkurs, w którym główną nagrodą jest HTC One X. Inspirując się działaniami ambasadorów projektu ? Kingi, Damiana i Vidzisz?a ? każdy może stać się poszukiwaczem Miejskiej Przygody. Zapraszamy do sprawdzania najświeższych relacji na www.stylowoprzylapani.pl.

 

Łódź w maju zawsze spoko

Maj, jak określił Vidzisz ? jest miesiącem rozjazdów. Również on spędził kilka dni poza Warszawą, bo w poszukiwaniu swojej miejskiej przygody pojechał do Łodzi. Dla mnie, jako zdeklarowanego Warszawiaka ? Łódź na krótką chwilę jest spoko, zwłaszcza jak jedzie się na ciekawy festiwal. Kilka wernisaży dziennie, przyjaciele i nowi znajomi. Mnóstwo dobrej energii, spanie w hotelu, brak codziennych obowiązków, śniadaniowy full wypas w hotelowej restauracji.  A to wszystko w Łodzi ? mieście pełnym kontrastów. Obok zadbanych i wyremontowanych budynków przy głównej ulicy, co kawałek oczom ukazuje się mniej przyjazny widok w postaci zniszczonego miejskiego basenu, fabryki straszącej obdrapanymi murami, czy domami robotniczymi. W jakiś tajemniczy sposób wszystko tworzy jednak spójną całość. Jednym słowem ?  Łódź w maju zawsze spoko!
? mówi Vidzisz. Zdjęcia z wyprawy do Łodzi można znaleźć na www.stylowoprzylapani.pl.

 

Warszawskie morze inspiracji

Kinga zachęca wszystkich do wyostrzenia zmysłów i przyjrzenia się z różnych perspektyw otaczającej nas miejskiej rzeczywistości. Warszawa potrafi zaintrygować każdego, bez względu na porę roku i dnia. Spalona majowym słońcem jest tak samo piękna, jak w strugach październikowego deszczu ? mówi Kinga Załęska. Inspiracją może stać się wszystko, niezależnie od miejsca zamieszkania. Wszędzie są takie miejsca, które inspirują swoim nietuzinkowym pięknem. Jeśli chcesz zobaczyć, czym inspirowała się Kinga, wejdź na stronę www.stylowoprzylapani.pl i zobacz zdjęcia wykonane przez nią smartfonem HTC One X.

 

Wyprawa za wyprawą

Ponad 6000 kilometrów na rowerze przemierzając wzdłuż i wszerz Wyspy Brytyjskie ? to się nazywa Miejska Przygoda! Damian zdobył wszystkie najważniejsze szczyty Wielkiej Brytanii i Irlandii. Pogoda nie zawsze mu dopisywała, ale nie przeszkodziło mu to w zrobieniu fantastycznych zdjęć. Wejdź na naszą stronę i zobacz relację Damiana z wyprawy rowerowej po Wyspach Brytyjskich!

 

Wygraj smartfona HTC One X

W ramach projektu Moja Miejska Przygoda, HTC ogłosiło konkurs fotograficzny, w którym udział może wziąć każdy. Zasady są proste ? wystarczy sfotografować dowolne miejsce w Twoim mieście lub ukochanym miejscu, które inspiruje i jest na swój sposób wyjątkowe i wysłać je na adres stylowoprzylapani@poczta.multipr.pl. Nagrodą za najlepsze zdjęcie jest smartfon HTC One X. Wszystkich poszukiwaczy Miejskiej Przygody zapraszamy do wspólnej zabawy! Więcej szczegółów na www.stylowoprzylapani.pl.

Aktualności Internet telekomunikacja