Łatwe przeprowadzki – nowy startup

Wystartował nowy startup, który ma za zadanie ułatwić przeprowadzki. Poniżej prezentuje wypowiedź twórców serwisu PrzeprowadzamySie.pl .

Czym jest Wasz projekt?  

PrzeprowadzamySie.pl to portal, na którym użytkownicy chcący się przeprowadzić, wypełniają darmowy i niezobowiązujący formularz przeprowadzki. Zapytanie kierowane jest do firm przeprowadzkowych znajdujących się w naszej bazie. Firmy wybierane są według sprecyzowanych kryteriów takich jak : zakres terytorialny, typ przeprowadzki, rodzaj oferowanych przeprowadzek . W ciągu 48h firmy odpowiadają na zgłoszenia poprzez nasz system. Każda zgłoszona oferta automatycznie zostaje przesłana na maila. Kontaktujesz się z firmą, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Ile osób tworzy serwis?

PrzeprowadzamySie.pl zostało założone przez dwóch studentów informatyki UG

Dane o serwisie.

W ciągu pierwszego tygodnia pozyskaliśmy 30 klientów strategicznych – firmy przeprowadzkowe oraz pojawiły się pierwsze zgłoszenia przeprowadzek. Naszą misją jest stworzenie największej bazy firm przeprowadzkowych w Polsce. Chcemy stworzyć platformę, dzięki której użytkownicy chcący się przeprowadzić, wypełniają formularz przeprowadzki.

Jaki problem rozwiązujecie?

Rozwiązujemy problem na miarę XXI wieku. Znalezienie rzetelnej firmy która profesjonalnie zajmie się Twoją przeprowadzką,i wykona to za możliwie najniższą kwote.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Naszych docelowych klientów można podzielić na dwie grupy. Pierwsza ? składającą się z firm przeprowadzkowych  i transportowych oraz drugą którą będą reprezentowali użytkownicy, którzy wypełnili formularz przeprowadzkowy na naszej stronie internetowej, w celu znalezienia firmy przeprowadzkowej, która zrealizuje ich zlecenie.

 

Aktualności Internet