Kolejna edycja bezpłatnych Targów Kariera IT

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji bezpłatnych Targów Kariera IT, które odbędą się 21 lipca 2012r. w Szczecinie. Kariera IT organizowana jest cyklicznie przez firmę CareerCon w największych miastach Polski w hotelach cztero- i pieciogwiazdowych.

Odbiorcami ich są zarówno firmy poszukujące doświadczonych pracowników w poszczególnych branżach jak i specjaliści poszukujących atrakcyjnych ofert pracy.

Kariera IT to wydarzenie, podczas którego prestiżowe firmy z branży IT zaprezentują swoje oferty pracy skierowane do programistów, analityków, testerów, administratorów sieci, specjalistów    IT z doświadczeniem zawodowym. Korzyścią dla uczestników jest możliwość podwyższenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w wykładach prowadzonych przez wybitnych specjalistów.

Bezpłatny udział w Targach zapewnia:

  • bezpośredni kontakt z przyszłym pracodawcą oraz możliwość rozmowy z osobami decyzyjnymi w nowych projektach,

  • prezentacje najnowszych projektów wiodących firm, zajmujących się programowaniem,

  • udział w specjalistycznych wykładach merytorycznych,

  • materiały targowe ? katalog targowy, teczki firmowe, magazyny branżowe,

  • atrakcyjne nagrody ufundowane przez wystawców oraz sponsorów

  • catering kawowy.

 

Udział w Targach oraz wszelkie materiały są BEZPŁATNE!

 

Aby wziąć udział w Targach należy wypełnić formularz, który znajduje się na stronie wydarzenia. Obowiązuje rejestracja kwalifikowana co oznacza, że przyjmujemy zgłoszenia wyłącznie od osób podsiadających doświadczenie z zakresu IT

 

Więcej informacji na http://careercon.pl/karierait

Aktualności