Kalendarz Adwentowy Gamedot – szał świątecznych prezentów dla Graczy

Portal i sklep dla graczy przygotował nie lada gratkę dla wszystkich graczy spragnionych gier i profesjonalnego sprzętu gamingowego. Od 1 Grudnia na Gamedot.pl rusza akcja konkursowa „Kalendarz Adwentowy Gamedot”, dzięki której w ręce graczy trafi sprzęt oraz gry komputerowe o wartości przekraczającej 10 000 zł!

kalendarz_gamedot

Jak podaje portal do wygrania będą m.in. karty graficzne, dyski HDD, pamięci RAM, słuchawki, myszy, klawiatury, oprogramowanie antywirusowe oraz oczywiście cała masa gier, w tym ekskluzywne wersje kolekcjonerskie. Dokładna lista nagród owiana jest tajemnicą, ale możemy podpowiedzieć, że wśród nagród znajdą się min.: karta Graficzna GTX 950, pamięć RAM Crucial, płyty główne Gigabyte, kolekcjonerska wersja Wiedźmina 3, głośniki Edifier oraz 70-centymetrowy model X-Winga.

Od 1 do 24 grudnia codziennie na portalu Gamedot będzie otwierane kolejne okienko kalendarza z nagrodą oraz pytaniem konkursowym. Autorzy najlepszych odpowiedzi będą mogli liczyć na jedną lub kilka nagród rzeczowych.

Lista sponsorów nagród prezentuje się niezwykle okazale, więc należy się spodziewać nie lada emocji. Oto niektórzy fundatorzy:

Zotac, Edifier, CD Project RED, Gigabyte, Blizzard, HyperX, Crucial, Verbatim, Mionix i wielu innych.

 

Aktualności