Już 50.000 Freemanów

InMobile, spółka należącą do Grupy Integer.pl, będąca właścicielem telefonii komórkowej FreeM, poinformowała, że liczba fanów sieci komórkowej FreeM na Facebooku przekroczyła 50.000. Polubienie fanpage?u FreeM na portalu Facebook jest niezbędnym krokiem do uzyskania karty SIM umożliwiającej darmowe surfowanie w Sieci oraz darmowe czaty na telefonach komórkowych. Sieć Freem jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się sieci MVNO w Polsce.

Wszyscy abonenci FreeM mogą bezpłatnie korzystać z dowolnych serwisów internetowych i komunikatorów za pośrednictwem multikomunikatora eBuddy, Palringo lub Nimbuzz. Darmowe korzystanie z Internetu nie jest warunkowane minimalnymi doładowaniami i działa również przy zerowym stanie konta. Użytkownik FreeM, po obejrzeniu reklamy w przeglądarce swojego telefonu, uzyskuje możliwość pełnego korzystania ze wszystkich serwisów internetowych. Standardowy, dzienny limit darmowego dostępu do mobilnego Internetu wynosi 10MB. Ograniczenie można usunąć na tydzień płacąc 2 zł brutto.

Abonenci FreeM mogą też korzystać z wielu promocji przygotowanych wyłącznie dla użytkowników sieci, jak np. program CashBack polegający na zwrocie kwoty doładowania na unikalną kartę Mastercard Paypass oznaczoną logo FreeM i wydaną przez bank BZWBK. Karta FreeM MasterCard PayPass i jej wysyłka jest całkowicie bezpłatna dla abonentów korzystających z promocji.

?Przyjęta przez nas strategia komunikowania się przez media elektroniczne, a w szczególności portal Facebook przynosi znakomite rezultaty. Grupa wiernych fanów wielkości 50.000 osób, uzyskana w 7 miesięcy od rozpoczęcia działalności przy niskobudżetowych wydatkach na reklamę, robi wrażenie.? ? powiedział Toamsz Właszczuk Prezes InMobile. ?Sukces jest też niewątpliwie wynikiem unikatowej oferty sieci FreeM udostępniającej internet w pionierskiej technologii view-2-surf.?

Aktualności Internet telekomunikacja