Jak zmienić głos w Skype ?

Okazuje się, że istnieje wiele rozwiązań programowych, które służą do zmiany głosu, kiedy rozmawiamy poprzez Skype. Możemy także oprócz samej barwy głosu zmienić także jego tłumaczenie – i to w czasie rzeczywistym.
Jednym z popularnych programów, które służą do tego celu jest darmowa aplikacja ClownFish. Jak go obsłużyć ? Zobacz poniżej.

Pobieramy i instalujemy program ClownFish.

clownfish

Następnie logujemy się do Skype’a. Musimy potwierdzić uprawnienia dla aplikacji ClownFish.

clownfish_instalacja

Aby zmienić głos ale także i inne parametry, klikamy prawym klawiszem myszki na ikonę ClownFish w zasobniku systemowym (ang. system tray). Rozwinie się menu za pomocą którego możemy wybrać odpowiednie opcje.

clownfish_ustawienia

Innym popularnym programem, który służy do zmiany głosu w Skype jest Scramby.

scramby

Tak jak poprzednia aplikacja, Scramby umożliwia zmianę głosu w czasie rozmowy. W tym przypadku dostępne są jednak także dodatkowe funkcje. Można zaimportować pliki w formacie WAV, VST oraz dodać inne efekty dźwiękowe.

morphvox

Aplikacja MorphVOX Pro będzie rozwiązaniem dla tych osób, które chcą uzyskać jak najwięcej możliwości modyfikacji dźwięku.
Można ją używać nie tylko razem z programem Skype ale także z innymi aplikacjami służącymi do komunikacji. Aplikacja MorphVOX Pro
wyróżnia się mnogością ustawień. Ale za to jest płatna.

Aktualności Internet Poradniki