Jak ochronić iPhone’a przed uszkodzeniami ?

Nie tak dawno pojawił się na rynku nowy iPhone?a 5. Użytkownicy chcieliby na pewno jak najdłużej zapewnić ochronę swojemu smartfonowi – które przecież nie jest tanie. Wychodząc naprzeciw takim oczekiwaniom Cooler Master wprowadza do sprzedaży Aluminium Bumper.

Jest to aluminiowa osłona dla iPhone?a 5, która doskonale pasuje do oryginalnego designu Apple i zapewnia pełną ochronę urządzenia.

Osłona Cooler Master wykonana jest z najwyższej jakości materiału, porównywalnego z tym, który jest wykorzystywany w przemyśle lotniczym. Prosta konstrukcja pozwala na montaż bez konieczności używania jakichkolwiek narzędzi oraz gwarantuje bardzo dobrą ochronę iPhone?a.

Cooler Master Aluminium Bumper został zaprojektowany z zachowaniem najwyższej precyzji. Na uwagę zasługuje piaskowane aluminium oraz laserowo grawerowane logo producenta. Projekt uwzględnia oczywiście takie detale jak otwory na przyciski regulacji głośności czy wolne przestrzenie odsłaniające antenę. Widoczne pozostaje też logo Apple umieszczone na tylnej części iPhone?a.

 

Aktualności Smartfony