HTC prezentuje Desire C – najnowszy telefon z BEATS AUDIO

Po pomyślnym debiucie serii HTC One firma HTC, globalny projektant zaawansowanych telefonów komórkowych, zaprezentował dziś najnowszy model ? HTC Desire C. Jest
to smartfon wyróżniający się wzornictwem wyższej klasy, przystępną ceną i technologią Beats Audio?, dzięki której muzyka brzmi tak, jak chcieli tego jej twórcy. HTC Desire C ułatwia również zarządzanie codziennymi sprawami prywatnymi i służbowymi, a także pomaga dzielić się z innymi każdą ważną dla użytkownika chwilą.

 

Dostępny w kolorze czerwonym, białym lub czarnym i wyposażony w interfejs HTC Sense 4.0 zintegrowany z systemem operacyjnym Android 4.0 (IceCream Sandwich), HTC Desire C doskonale sprawdzi się jako propozycja dla osób poszukujących bardziej zaawansowanego modelu albo szukających pierwszego smartfona. HTC Desire C wyróżnia się wydajną baterią i oferuje dostęp do tysięcy aplikacji, gier, utworów muzycznych i filmów za pośrednictwem Google Play, dzięki któremu użytkownik ma zawsze dostęp do rozrywki ? w pracy, domu i w drodze.

 

Słuchanie muzyki to jedno z najpopularniejszych zastosowań telefonów komórkowych, dlatego tak ważne jest, aby dzięki zastosowanym technologiom nasze urządzenia mogły przekazywać użytkownikom wrażenia i emocje, które artyści zawarli w swoich utworach podczas nagrywania w studio ? powiedział Jason Mackenzie, prezes ds. globalnej sprzedaży i marketingu HTC Corporation. ? HTC Desire C oferuje doskonałe wzornictwo, łatwy dostęp do treści i szybką łączność, dzięki czemu jest doskonałą, wszechstronną propozycją.

Autentyczny dźwięk bez kompromisu

HTC Desire C wyróżnia się mocnym, bogatym brzmieniem o jakości studyjnej dzięki połączeniu zoptymalizowanej technologii Beats Audio i fantastycznym rozwiązaniom sprzętowym. Integracja ta przekłada się na bogaty, klarowny dźwięk zarówno podczas słuchania muzyki, jak i grania w gry.

 

Wzornictwo wyższej klasy

HTC Desire C ma trwałą, metalową obudowę z precyzyjnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi
i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich poszukujących telefonu wyróżniającego się wzornictwem wyższej klasy. Komfort użytkowania zapewnia między innymi słuchawka
z mikrootworami, gwarantująca wyraźny dźwięk podczas rozmów, wyświetlacz o bardzo szerokim kącie widzenia i metalowa ramka aparatu.

 

Zaprojektowany dla współdzielenia

HTC Desire C to najnowsza technologia mobilna o eleganckiej, przyciągającej uwagę konstrukcji. Jasny i żywy ekran HVGA o przekątnej 3,5 cala ułatwia korzystanie
z Internetu, przeglądanie zdjęć czy łączenie się z przyjaciółmi i rodziną. Jeśli użytkownik zechce podzielić się swoimi doświadczeniami ze znajomymi na portalu społecznościowym, aparat fotograficzny HTC Desire C o rozdzielczości 5 megapikseli  z funkcją błyskawicznego współdzielenia treści pozwala w kilka sekund zaprezentować w sieci każdy uchwycony moment.

 

Dzięki integracji HTC Desire C z usługą Dropbox, oferującą 25 GB bezpłatnej przestrzeni w sieci#, można również swobodnie i bezpiecznie składować, przeglądać
i współdzielić tysiące zdjęć, filmów i dokumentów przechowywanych lokalnie
w urządzeniu lub na serwerze.

 

Aby zapewnić współpracę HTC Desire C z nowymi usługami mobilnymi w miarę ich wdrażania, można skorzystać z wariantu tego modelu z obsługą NFC ? technologią, która umożliwia dokonywanie płatności, uzyskiwanie informacji i ofert handlowych metodą zbliżeniową.

 

Dostępność

HTC Desire C będzie dostępny na wybranych rynkach w bieżącym miesiącu.

Specyfikacja

Wymiary
(Wysokość x Szerokość x Grubość) 107.2 x 60.6 x 11.95 mm#
Waga
98 gram z baterią

Wyświetlacz

3.5? 4-punktowy, dotykowy ekran HVGA (320 x 480)

Procesor

Snapdragon S1 (600MHz)

Platforma
Android? 4.0 with HTC Sense?

Pamięć#
Całkowita pamięć: 4GB
RAM: 512MB
Slot microSD? (wspiera  SD2.0/SDHC)
25GB darmowej przestrzeni w Dropbox

Komunikacja#
HSPA/WCDMA:
? Europa/Azja: 900/2100 MHz
? Prędkość pobierania do 7.2 Mbps
Czterozakresowy GSM/GPRS/EDGE: 850/900/1800/1900 MHz

Czujniki
Akcelerometr
Czujnik zbliżenia
Czujnik oświetlenia

Łączność
3.5 mm Jack
NFC (Kompatybilny z Google Wallet)#
Bluetooth? 4.0 (GAP, SDP, HSP, HFP, A2DP, AVRCP, GAVDP, OPP, FTP, PBAP)
Wi-Fi?: IEEE 802.11b/g/n
Standard micro-USB (5-pin micro-USB 2.0)

Aparat
5 megapikseli, obiektyw F2.8/34mm, stała ogniskowa
Kamera VGA

Poprawa jakości dźwięku
Beats Audio

Multimedia
Obsługiwane formaty audio:
? Odtwarzanie: .m4a, .mp3, .mid,  .ogg, .wav

Obsługiwane format wideo:
? Odtwarzanie: .3gp, .3g2, .mp4, m4v#
? Nagrywanie: .mp4, .3gp

Bateria
Pojemność: 1230 mAh

GPS
Zintegrowana antena GPS

Pozostałe
Radio FM

Aktualności Android Smartfony