GPS firmy Garmin w samochodach Mercedes-Benz

Systemy nawigacji GPS firmy Garmin będą płynnie zintegrowane z systemem pokładowym samochodów Mercedes-Benz. Wyświetlacz wbudowany w deskę rozdzielczą będzie pokazywał mapę i wskazówki nawigacyjne, natomiast na drugim ekranie za kierownicą użytkownik będzie miał szybki dostęp do innych ważnych informacji, takich jak np. następny skręt.

System pokładowy Mercedes-Benz umożliwi również sterowanie funkcjami nawigacji za pomocą wygodnego kontrolera, sprawującego pieczę nad całym systemem, lub poprzez komendy głosowe. Ponadto, najnowsze oprogramowanie nawigacyjne Garmina dostarczać będzie kluczowe informacje dotyczące lokalizacji do zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy (ADAS ? Advanced Driver Assistance Systems), które wspierają kierującego pojazd w trudnych sytuacjach na drodze.
?Wybór firmy Daimler, aby to Garmin był ich globalnym partnerem do rozwiązań nawigacyjnych podkreśla szerokie możliwości i najwyższą jakość produktów Garmina z segmentu OEM?, mówi Matt Munn, dyrektor zarządzający działu motoryzacyjnego OEM firmy Garmin. ?Jesteśmy zaszczyceni zaufaniem Daimlera i z niecierpliwością czekamy na współpracę oraz możliwość dostarczania wyjątkowych nawigacji jednym z najbardziej wymagających kierowców na świecie.?

Aktualności Sprzęt satelitarny