GIGABYTE prezentuje mysz AIRE M77

GIGABYTE, wiodący producent płyt głównych i kart graficznych, ma przyjemność zaprezentować bezprzewodową mysz AIRE M77. Jest to już drugi model z nowej linii produktowej AIRE, której cechą charakterystyczną jest doskonała jakość wykonania połączona z oryginalnym wzornictwem i atrakcyjną ceną.

Mysz AIRE M77 została zaprojektowana pod kątem uzyskania maksymalnej ergonomii korzystania przez osoby praworęczne. Doskonale wyprofilowana obudowa, wykonana z wysokiej jakości materiałów, idealnie dopasowuje się do kształtu dłoni, gwarantując komfortową pracę przez wiele godzin. Model ten został wyposażony w 5 przycisków, w tym dwa programowalne, umieszczone na wysokości kciuka. Rozwiązanie takie pozwala na optymalną i efektywną nawigację. Niewątpliwym plusem AIRE M77 jest również stylowy i wyjątkowy design, który wyróżnia mysz GIGABYTE na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Oprócz wysokiej ergonomii najnowszy produkt z serii AIRE oferuje także bardzo precyzyjny układ optyczny pracujący w rozdzielczości 800 lub 1600 DPI. Do przełączania pomiędzy trybami służy dedykowany przycisk, dzięki któremu użytkownik może w każdej chwili dostosować rozdzielczość sensora M77 do własnych preferencji. Ponadto na obudowie myszy znajdziemy dodatkową diodę sygnalizującą niski poziom naładowania baterii.

Najnowszy produkt GIGABYTE do komunikacji z komputerem wykorzystuje technologię bezprzewodową (pasmo 2,4 GHz), która gwarantuje maksymalny zasięg działania wynoszący około 6-8 metrów. Pozwala to na swobodne używanie M77 zarówno do pracy z komputerami stacjonarnymi jak i z notebookami. Mysz AIRE M77 jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych ? czarnej oraz granatowej.

Podstawowe funkcje

  • Oryginalny design oraz szeroka funkcjonalność
  • Ergonomicznie wyprofilowany grip myszy ? brak uczucia zmęczenia nawet po wielu godzinach pracy
  • Układ optyczny o wysokiej precyzji
  • Możliwość płynnej zmiany rozdzielczości pomiędzy 800 a 1600 DPI
  • Konstrukcja dostosowana dla osób praworęcznych

 

Więcej informacji na temat GIGABYTE AIRE M77 można znaleźć na stronie:

http://www.gigabyte.us/products/product-page.aspx?pid=4063#kf

Facebook: https://www.facebook.com/GIGABYTE.VGA

Twitter: http://twitter.com/GIGABYTE_VGA

Aktualności Elektronika