GALAXY Ace 2 i GALAXY mini 2 – nowa generacja smartfonów Samsunga

Samsung zapowiedział wprowadzenie na rynek dwóch nowych modeli z rodziny smartfonów GALAXY: GALAXY Ace 2 oraz GALAXY mini 2. Oba modele będą stopniowo wprowadzane do sprzedaży na całym świecie.

GALAXY Ace 2 i GALAXY mini 2, następcy popularnych modeli GALAXY Ace i GALAXY mini wprowadzonych na rynek w zeszłym roku, to idealne urządzenia dla użytkowników prowadzących aktywny tryb życia, ceniących indywidualizm.

?Telefony GALAXY Ace i GALAXY Mini, wprowadzone do sprzedaży w 2011 roku, odniosły ogromny sukces na światowym rynku. Dziś przedstawiamy GALAXY Ace 2 oraz GALAXY mini 2 z ulepszonymi funkcjami i większymi możliwościami ? powiedział JK Shin, prezes działu IT & Mobile Communications w Samsung Electronics. ? Mamy jeden cel: nadal tworzyć rozwiązania mobilne, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. To charakterystyczna cecha rodziny Samsung GALAXY, dzięki której marka cieszy się tak dużą popularnością wśród konsumentów z całego świata?.

Podwójna moc GALAXY Ace 2

GALAXY Ace 2, wyposażony w dwurdzeniowy procesor 800 MHz, oferuje pełną wielozadaniowość, szybkie przejścia między ekranami i doskonałą grafikę w najbardziej wymagających aplikacjach i grach dzięki wysokiej rozdzielczości ekranu 480×800. Łączność HSPA+ o szybkości pobierania do 14.4Mb/s zapewnia większy komfort przeglądania stron i szybkie pobieranie treści z minimalnymi opóźnieniami.

4 GB wbudowanej pamięci i czytnik kart microSD umożliwia łatwe przechowywanie i przenoszenie filmów, zdjęć oraz innych plików, a bateria o pojemności 1500 mAh pozwala na aktywną, wymagającą pracę mobilną.

Ulepszone aplikacje w Samsung Hub i usługa ChatON gwarantują stały dostęp do treści lub serwisów społecznościowych, na których zależy użytkownikowi. W Music Hub o każdej porze dostępnych jest ponad 13 milionów utworów muzycznych, Game Hub oferuje użytkownikom najnowsze gry, a Social Hub pozwala na koordynację błyskawicznej komunikacji społecznościowej i poczty e-mail z pomocą jednej skrzynki odbiorczej.

Kompaktowy i modny GALAXY mini 2

Samsung GALAXY mini 2 oferuje dużą moc w cienkiej, kolorowej obudowie o grubości zaledwie 11,85 mm. Ekran dotykowy HVGA (320×480) o przekątnej 3.2 cala zapewnia wysoką jakość obrazu, i wygodę użytkowania w ruchu.

GALAXY mini 2 jest napędzany wydajnym procesorem 800 MHz, który gwarantuje komfortowe przeglądanie sieci i korzystanie z nawet wymagających aplikacji. Pojemność baterii zwiększona do 1300 mAh pozwala dłużej odtwarzać multimedia i prowadzić sesje czatu. 4 GB pamięci zapewniają dużo miejsca na filmy, muzykę i zdjęcia.

Materiały multimedialne i bardziej szczegółowe informacje można znaleźć pod adresem www.samsungmobilepress.com.

 

 Galaxy Ace 2Galaxy mini 2
System operacyjnyAndroid 2.3Android 2.3
Procesor / Pamięć RAMDwurdzeniowy 800MHz / 768MB RAM800MHz / 512MB RAM
Wyświetlacz3.8? TFT 480×800 16 mln. kolorów3.2? TFT 320×480 16 mln. kolorów
Pamięć4GB + czytnik microSD4GB + czytnik microSD
Transmisja danychHSPA+ do 14.4Mb/sWi-Fi, AllShare(DLNA), router

Bluetooth / USB
NFC SIM based (opcjonalnie)

Odbiornik GPS/Glonass

HSPA+ 7.2Mb/sWi-Fi, AllShare(DLNA), router

Bluetooth / USB
NFC SIM based (opcjonalnie)

Odbiornik GPS

Aparat5Mpix, AutoFocus, lampa LEDNagrywanie wideo HD (720p)3MpixNagrywanie wideo VGA
MuzykaOdtwarzacz MP3, Radio FM z RDS, złącze słuchawkowe 3.5mmOdtwarzacz MP3, Radio FM z RDS, złącze słuchawkowe 3.5mm
InnePakiet aplikacji biurowych (edycja, tworzenie)Klient poczty push e-mail

VPN, Social Hub
Sklep z aplikacjami SamsungApps

Komunikator Samsung ChatON
Samsung Kies i Kies Air

Music Hub, Game Hub

Czujnik położenia, przyśpieszenia, zbliżeniowy

Pakiet aplikacji biurowych (podgląd)Klient poczty push e-mail

VPN, Social Hub

Sklep z aplikacjami SamsungApps

Komunikator Samsung ChatON
Samsung Kies i Kies Air

Music Hub

Czujnik położenia, przyśpieszenia, zbliżeniowy

Bateria1500mAh1300mAh
Wymiary62,2 x 118,3 x 10,5 mm, 122 g109,4 x 58,6 x 11,85 mm, 106,8 g (z NFC)109,4 x 58,6 x 11,63 mm, 105,3 g (bez NFC)

* Wszystkie funkcje, cechy, specyfikacje i inne informacje o produkcie zawarte w tym dokumencie, w tym (choć nie tylko) o jego zaletach, projekcie, cenie, komponentach, wydajności, dostępności i możliwościach, mogą ulec zmianie bez powiadomienia ani zobowiązań.

Aktualności Smartfony