FreeM oferuje kartę Mastercard z bonusem

InMobile, spółka należącą do Grupy Integer.pl, będąca właścicielem telefonii komórkowej FreeM, poinformowała o wprowadzeniu na rynek karty płatniczej Mastercard Paypass oznaczonej logo FreeM. Użytkownicy karty otrzymają jednorazowy zwrot doładowania konta telefonicznego FreeM w kwocie do 50 zł. Wydawcą karty jest Bank BZWBK.

Aby otrzymać kartę trzeba być abonentem sieci FreeM i wziąć udział w promocji CASH BACK. Użytkownicy biorący udział w promocji, którzy doładują kartę FreeM o wartość nie mniejszą niż 25 zł i nie większą niż 50 zł, dostaną jednorazowy zwrot wpłaconych środków. Zwrot kwoty doładowania odbywa się poprzez wpłatę środków na przedpłaconą kartę płatniczą FreeM Mastercard Paypass (FMP), którą każdy abonent biorący udział w promocji otrzyma przesyłką pocztową.  Karta płatnicza FreeM Mastercard Paypass oraz przesyłka są dla abonenta bezpłatne.

?Karta FreeM Mastercard Paypass to nowoczesna karta pozwalającą na dokonywanie płatności bezgotówkowych w tysiącach punktów handlowych i usługowych oraz bezpiecznych płatności w Internecie. Jesteśmy pewni, że wygoda jej używania spodoba się naszym abonentom.? – powiedział Tomasz Właszczuk, Prezes InMobile.

Aktualności telekomunikacja