Dishonored: The Knife of Dunwall – drugi dodatek do pobrania już 16 kwietnia 2013 !!

W kolejnym dodatku do gry Dishonored wcielamy się w postać Dauda, który zamordował Cesarzową. Jako gracz otrzymasz szansę bliższego zapoznania się z legendarnym bohaterem, który postanawia odkupić swe winy. W tym celu wraz z grupą najemników przemierzysz dotąd nieznane dzielnice Dunwall.

Jako Daud zostaniesz obdarzony nadprzyrodzonymi siłami, nauczysz się nowych wariantów mocy i skorzystasz z nowych gadżetów i broni.

Poznasz również miejsca, które odwiedzałeś już wcześniej, tym razem spoglądając na nie z perspektywy Dauda. Przy rozwiązywaniu zagadek sam wybierzesz jaką ścieżką pójdziesz, a każdą misję możesz wykonać na kilka sposobów. W drugiej części odkryjesz tajemnicę Delilah.

Każdy kto do tej pory miał styczność z grą z pewnością nie potrzebuje zachęty by kontynuować przygodę, jeśli jednak nie zapoznałeś się jeszcze z tym tytułem, najwyższy czas. Wielowątkowość gry zapewnia zabawę na długi czas. Jeśli jesteś fanem FPS-ów, zdecydowanie powinieneś zainteresować się jedną z bardziej rozbudowanych gier ostatnich miesięcy. Szczerze polecam, a zainteresowanych informuję, że pakiet dodatków składa się z trzech części, a więc to jeszcze nie koniec przygód Dauda.

The Knife of Dunwall dostępny do pobrania w połowie kwietnia:

  • dla XBOX 360 – 800 MS pkt
  • dla PS 3 – 9,99 euro
  • oderta STEAM – 9,99 euro

 Źródło

Aktualności Gry