Ciche zasilacze od Cooler Master. Seria Silent Pro M2 debiutuje na rynku.

Cooler Master, czołowy producent obudów, systemów chłodzenia, urządzeń peryferyjnych oraz akcesoriów komputerowych, ma przyjemność zaprezentować następcę popularnej serii zasilaczy Silent Pro M – Silent Pro M2. Nowa linia produktów oferuje szereg udoskonaleń i modyfikacji znacznie poprawiających parametry pracy, co z całą pewnością docenią użytkownicy komputerów.

Zasilacze z serii Silent Pro M2 to gwarancja najwyższej jakości wykonania i wydajności. Najnowsze produkty Cooler Master wyróżniają się bardzo stabilnym napięciem na linii 12V. Dodatkowo, w przypadku modelu o mocy znamionowej 1000W, oferowany jest prąd o natężeniu 80A. Dzięki zastosowaniu nowych, wysokiej klasy kondensatorów, zwiększono również efektywność energetyczną linii 3,3V. Umożliwia to, w porównaniu do starszych modeli, zachowanie znacznie lepszej charakterystyki pracy przy obciążeniach szczytowych. Zasilacze z serii Silent Pro M2 to także produkty proekologiczne co potwierdzają certyfikaty RoHS i ERP 2010. Niewątpliwym plusem zasilaczy Cooler Master jest efektywny i cichy system chłodzenia bazujący na wentylatorze o średnicy 135mm, z łożyskami typu Hydraulic Dynamic Bearing. Konstrukcja taka zapewnia wysoki komfort pracy oraz znacznie wydłuża żywotność zasilacza.

 

Modularna konstrukcja zasilaczy Silent Pro M2 umożliwia podłączenie tylko wybranych kabli, co jest znacznym ułatwieniem podczas składania systemu. Rozwiązanie takie ogranicza do minimum liczbę kabli, co pozwala na ich optymalne i wygodne ułożenie oraz poprawia cyrkulację powietrza wewnątrz obudowy komputera. Kolejnym plusem urządzeń z serii Silent Pro M2 jest szybka i bezproblemowa rozbudowa komputera o jednostkę o większej mocy. Wystarczy tylko wypiąć kable z samego zasilacza, a następnie zainstalować model o wyższej mocy. Wszystko to odbywa się bez konieczności odłączania kabli z płyty głównej oraz napędów, co przekłada się na znaczne oszczędności czasu.

Zasilacze z serii Silent Pro M2 będą dostępne w kilku wersjach o następujących mocach znamionowych – 420W, 520W, 620W, 720W – 80 Plus Bronze oraz 850W i 1000W – 80 Plus Silver.

Sugerowana cena detaliczna zasilacza Silent Pro M2 420W to: 365,00 PLN brutto

Sugerowana cena detaliczna zasilacza Silent Pro M2 520W to: 411,00 PLN brutto

Sugerowana cena detaliczna zasilacza Silent Pro M2 620W to: 457,00 PLN brutto

Sugerowana cena detaliczna zasilacza Silent Pro M2 720W to: 525,00 PLN brutto

Sugerowana cena detaliczna zasilacza Silent Pro M2 820W to: 685,00 PLN brutto

Sugerowana cena detaliczna zasilacza Silent Pro M2 1000W to: 777,00 PLN brutto

Więcej informacji na temat produktów Cooler Master można znaleźć na stronie: www.coolermaster.com

Aktualności Elektronika