Bezpłatny dostęp do Sympatia.pl dla klientów Play

Wraz z uruchomieniem nowej oferty operatora sieci Play, Formuła 4.0., P4 postanowiło zwiększyć atrakcyjność swoich usług umożliwiających bezpłatny dostęp do stron internetowych najpopularniejszych serwisów w polskim internecie. Obok portali społecznościowych (Facebook, NK, LinkedIn, Goldenline), Play zawarł w usłudze ? od dziś nazywanej Free Zone ? bezpłatny dostęp do serwisów należących do Grupy Onet.pl: Onet, lokalizatora Zumi.pl oraz serwisu randkowego Sympatia.pl.

 

Usługa Free Zone jest całkowicie bezpłatna dla wszystkich Klientów Play korzystających z ofert typu All Inclusive, All Inclusive MAX lub najnowszej, Formuła 4.0 z pakietem 2GB, w których bezpieczny pakiet danych jest obowiązkowy przez cały czas trwania umowy.

 

Sieć Play, poszukując atrakcyjnych kierunków rozwoju dla swojej oferty, zaoferowało współpracę czołowemu graczowi w polskim internecie, zwiększając już i tak pokaźny pakiet darmowych stron. Wszechstronność publikowanych na Onecie treści informacyjnych i rozrywkowych, ich niezależność oraz rzetelność w swoim przekazie powodują, iż stają się interesującą pozycją w konsumpcji treści, której Klienci Play oddają się bez umiaru każdego dnia. Onet, Zumi.pl oraz Sympatia.pl to wiodące internetowe marki medialne, przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców.

 

Jednocześnie, obie firmy poinformowały o wzajemnym promowaniu swoich usług, a Play w najbliższych dniach rozpocznie kampanię nowych rozwiązań promocyjnych, których elementem jest współpraca z Onetem.

Aktualności Internet telekomunikacja