Akcesoria zabezpieczające smartfon – etui i szkło hartowane iPhone 7

Kupiłeś nowy smartfon? W takim razie na pewno zależy Ci na tym, by był on zabezpieczony przy pomocy odpowiednich i dobrze dopasowanych narzędzi, komponentów i akcesoriów. Pamiętaj, że każde zarysowanie, pęknięcie lub ścierający się lakier, nie tylko negatywnie wpłyną na proces użytkowania telefonu, ale również jego wartość rynkową. Warto więc pomyśleć o tym wcześniej, inwestując w gadżety o atrakcyjnej cenie. Zastanów się nad tym. Wybierając model za kilka tysięcy złotych i dokupując gadżety za zaledwie ułamek tej ceny, możesz zachować aparat w doskonałej kondycji nawet przez wiele lat.

etui na smartfon

Dziś zajmiemy się m.in. takimi produktami jak szkło hartowane iPhone 7. Gdzie je kupić i ile kosztuje? Czy można samemu je naklejać? Zapraszamy serdecznie do lektury. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania zgodnie z własnymi doświadczeniami.

Szkło hartowane iPhone 7 – pamiętaj o kompatybilności

Na pewno zauważyłeś, że większość szkieł hartowanych ma bardzo podobny kształt i wielkość. Często różnią się one ceną w zależności od modelu, co może być kuszące, by znaleźć dodatkowe oszczędności. Oczywiście odradzamy takie działanie, ponieważ nawet minimalna różnica może być wpływ na satysfakcję z użytkowania. Jeden milimetr potrafi przysłonić aparat lub nie do końca pasować do wyświetlacza, przez co szkło będzie się odklejać lub nie uchroni ekranu w sytuacji awaryjnej. Czy warto ryzykować tak wiele, szukając zaledwie kilku złotych do oszczędności? Zawsze wybieraj rekomendowane szkło hartowane iPhone 7, gdy chcesz wyposażyć w nie ten konkretny model.

Markowe produkty gwarancją zadowolenia

Jeśli produkt jest oryginalny i wyprodukowany przez tego samego producenta co telefon, masz pewność, że dane szkło hartowane iPhone 7 będzie kompatybilne i wytrzymałe. Takie marki jak Apple nie mogą pozwolić sobie na wyposażenie niskiej jakości, które będzie pozostawiać wiele do życzenia. W innym wypadku może to negatywnie odbić się na zadowolenie klientów, a finalnie renomę marki, dlatego nie mogą oni pozwolić sobie na tego typu wpadki jakościowe.

Naklej sam lub poproś o pomoc

Gdy kupujesz akcesoria, np. szkło hartowane iPhone 7 w sklepie stacjonarnym, prawdopodobnie możesz poprosić sprzedawcę o to, by nakleił on dla Ciebie produkt. Zazwyczaj w takich miejscach pracują ludzie, którzy dysponują doświadczeniem, dlatego zrobią to w sposób precyzyjny. Jeżeli zamawiasz komponenty w sklepie internetowym, może okazać się, że naklejenie będzie wymagać od Ciebie samodzielnej pracy. Jeżeli jednak zachowasz ostrożność i spokój, efekt powinien być zaskakująco pozytywny. Nie spiesz się i zadbaj o szczegóły.

Aktualności Hardware Smartfony