A4Tech DustFree – rodzina bezprzewodowych myszy z nano-odbiornikiem

A4Tech przedstawia technologię Holeless, pozwalającą na konstrukcję myszek bez otworu laserowego. Rozwiązanie chroni sensor laserowy przed kurzem i innymi zabrudzeniami oraz zapewnia komfort pracy na każdej powierzchni –  mokrej i brudnej. Modele A4Tech DustFree to bezprzewodowe myszy z nano-odbiornikiem, wykorzytujące technologię Holeless.

Klasyczne wzornictwo, ergonomiczny kształt, precyzja i płynność działania sprawiają, że myszki G9-530HX-2 oraz G9-530FX doskonale sprawdzą się w domu i biurze. 4-kierunkowa rolka pozwala na przewijanie w pionie i poziomie, a dedykowany przycisk ułatwia szybką zmianę rozdzielczości (800/1000/1200/1600/2000 DPI). Gryzoń oferuje opcję wygodnego zaznaczania i zapamiętywania wybranego wycinka ekranu. Dbając o środowisko naturalne i nasze portfele, A4Tech zaimplementował w najnowszych produktach zaawansowany system oszczędzania energii. Mysz automatycznie przechodzi w stan hibernacji po dłuższym bezruchu i wyłącza się po zakończeniu pracy komputera.

Tańszą alternatywą dla powyższych modeli bezprzewodowych jest A4Tech DustFree D-320, komunikujący się z komputerem za pomocą kabla USB. Gryzoń oferuje wsparcie dla technologii Holeless, zapewniając wygodę i płynność pracy na każdej powierzchni.

A4Tech DustFree G9-530HX-2 oraz G9-530FX, objęte 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym, są dostępne w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 69,99 zł brutto.

A4Tech DustFree D-320, objęta 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym, jest dostępna w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 34,99 zł brutto.

Aktualności Gry Hardware