2GB Internetu w prezencie !

W ten weekend, Orange robi niespodziankę swoim klientom. Mogą oni aktywować darmowy pakiet – 2GB na transmisję danych i dzięki niemu surfować po internecie, za pomocą laptopa, tabletu czy telefonu komórkowego.

Aby aktywować pakiet, wystarczy w czasie najbliższego weekendu, czyli od piątku 27.07.2012 od godz. 20 do niedzieli 29.07.2012 do godz. 23:59, wysłać SMS o treści W, pod bezpłatny numer 80 200. Pakiet internetowy 2GB zostanie włączony w ciągu 24h.

Z promocji mogą skorzystać abonenci usług komórkowych Orange w tym usług mobilnego internetu  Orange Free oraz Business Everywhere.

Ważność pakietu jest uzależniona od rodzaju oferty, z której korzysta klient. W przypadku abonentów ofert na Kartę oraz Mix wynosi ona 3 dni, a w ofertach na abonament, Orange Free oraz Business Everywhere, pakiet będzie ważny do końca okresu rozliczeniowego.

Dzięki Weekendom z Orange,  klienci mogą w jeden weekend w miesiącu bezpłatnie przetestować wybraną usługę Orange ? do tej pory klienci mogli w ten sposób wypróbować 11 różnych usług, m.in. Gry na telefon, Nawigację Orange, Audiobooki, Halo Granie oraz pakiety MMS-ów i minut.

Aktualności Internet