Konkurs fotograficzny Moja Miejska Przygoda wciąż trwa!

Konkurs fotograficzny Moja Miejska Przygoda wciąż trwa! Każdy, kto ma chęć wygrać niesamowity smartfon HTC One X, a jeszcze nie przysłał swojego zdjęcia, niech nadrobi zaległości jak najprędzej! Inspiracji szukać można na stronie www.stylowoprzylapani.pl, gdzie właśnie pojawiły się najnowsze fotorelacje Ambasadorów projektu. Ich zdjęcia stanowią niezbity dowód na to, że zajawkę można znaleźć dosłownie wszędzie! Wystarczy tylko uruchomić wyobraźnię.

Kierunek: Rumunia

Damian ? jak na prawdziwego globtrotera przystało ? dopiero wrócił z wyprawy po Wielkiej Brytanii i Irlandii, a już wyjechał w kolejną, tym razem do Rumunii.

 

Wyprawa do Rumunii jest drugą z pięciu zaplanowanych na ten rok. Jak zawsze, obrałem sobie kilka celów, m.in. Tour de Tatry ? dookoła Tatr Wysokich, podjazd na Velické pleso, Kôprová dolina czy Sedlo Holica w Słowacji. W samej Rumunii chcę natomiast przejechać Szosę Transfogaraską oraz wjechać na najwyższą drogę Transalpinę ? mówi Damian.

 

Kulinarne wariacje według Kingi

Kindze miniony tydzień minął pod znakiem kulinarnych wariacji. Gotowanie, zaraz obok projektowania biżuterii, jest jej drugą wielką pasją. Tym razem zaprosiła znajomych na wspólne przygotowywanie sushi. Było pysznie! Możecie sprawdzić to sami, oglądając zdjęcia dokumentujące kulinarną ucztę dla zmysłów według Kingi Załęskiej na www.stylowoprzylapani.pl .

 

Pewnie większość z Was jadła już kiedyś sushi, ale gwarantuję, że dopiero to zrobione samodzielnie smakuje jak przysłowiowe ?niebo w gębie?. Pomijając  fakt, że osobiście bardzo lubię gotować, to dawno nie ubawiłam się tak, jak tym razem ? przyrządzając  sushi wspólnie
z przyjaciółmi ? mówi Kinga.

 

Miasto Królów w obiektywie stołecznego fotografa

Vidzisz w tym tygodniu odwiedził Kraków. Testując ofertę kulturalną miasta, sprawdził także obiektyw HTC One X. Jak Miasto Królów prezentuje się okiem stołecznego fotografa? Przekonajcie się na www.stylowoprzylapani.pl.

 

W tym tygodniu odwiedziłem Kraków. Do pociągu wsiadłem na stacji Warszawa Wschodnia i przyznać muszę, że to miejsce w końcu zaczyna wyglądać jak porządny dworzec, zero obciachu. Kraków podoba mi się chyba trochę bardziej niż Łódź ? mówi.

 

Pełne fotorelacje oraz więcej szczegółów o przygodach i miejskich inspiracjach trójki Ambasadorów HTC, przeczytać można na stronie internetowej www.stylowoprzylapani.pl .

 

Zrób zdjęcie i wygraj!

W ramach projektu Moja Miejska Przygoda, HTC Polska ogłosiło konkurs fotograficzny. Udział w nim może wziąć każdy! Wystarczy zrobić dowolne zdjęcie ulubionej miejscówce, która jest na swój sposób inspirująca i wysłać je na stylowoprzylapani@poczta.multipr.pl. Autor najlepszego zdjęcia wygra smartfon HTC One X, a autorzy kolejnych 15 najlepszych zdjęć otrzymają wejściówki na imprezę Mojej Miejskiej Przygody, podczas której będzie jeszcze jedna szansa, aby stać się właścicielem One X. Po szczegóły zapraszamy na www.stylowoprzylapani.pl.

Chcesz otrzymywać aktualizacje ? Zapisz się.

Aktualności Internet