Kiddo - urządzenie do pilnowania dzieci

Zaginione dzieci to jeden z głównych problemów rodziców i ratowników na plaży w trakcie sezonu letniego. Problem ten dotyczy nie tylko Polski, ale całego świata. Większość z zagubionych maluchów szczęśliwie odnajduje swoich rodziców, jednak towarzyszący strach na długo zostaje w pamięci i uniemożliwia spokojnego spędzenie urlopu i wakacji.

kiddo

Z prostym i skutecznym rozwiązaniem przychodzi Blast Lab. Trójmiejska firma założona przez absolwentów Politechniki Gdańskiej, opracowała model, który pozwala w komfortowy i efektywny sposób utrzymywać stały kontakt z dzieckiem.

Zasada używania Kiddo jest dziecięco prosta: otrzymujesz zestaw dwóch bransoletek, jedną dla Ciebie, drugą dla Twojego dziecka. Następnie instalujesz aplikację w swoim smartfonie i ustawiasz akceptowaną przez Ciebie odległość. W tym momencie chowasz telefon i cieszysz się spędzanym czasem. W chwili, gdy dziecko oddali się za daleko, bransoletka automatycznie reaguje, a Ty jesteś w stanie natychmiast sprawdzić lokalizację pociechy.

Aplikacja Kiddo umożliwia także rejestrację dodatkowych bransoletek, np. drugiego rodzica lub dziecka. Dzięki temu, możesz poszerzyć sieć i utrzymywać kontakt z całą rodziną.

Kiddo skomunikowane jest dodatkowo z tzw. Social GPS. Oznacza to, że w momencie zaginięcia dziecka, możesz w szybki sposób wysłać wiadomość do swoich przyjaciół w okolicy za pomocą mediów społecznościowych oraz powiadomić najbliższe służby.

Inteligentny system bransoletki powiadomi Ciebie również o niskim stanie baterii. Możesz ładować ją za pomocą powerbanka lub wejścia USB w komputerze.

Informacje o wypuszczeniu Kiddo na Indiegogo

Chcesz otrzymywać aktualizacje ? Zapisz się.

Aktualności Bezpieczeństwo