GIGABYTE prezentuje karty graficzne z serii AMD Radeon HD 7700

GIGABYTE, wiodący producent płyt głównych i kart graficznych, ma przyjemność zaprezentować najnowsze karty graficzne z serii AMD Radeon? HD 7700: GV-R777OC-1GD, GV-R777D5-1GD i GV-R775OC-1GI. Każdy z tych modeli zbudowany jest w oparciu o najnowszy, 28nm GPU firmy AMD, który współpracuje z wydajnymi pamięciami GDDR5. Ponadto wersja GV-R777OC-1GD wyróżnia się ekstremalnie podkręconym zegarem procesora graficznego, który pracuje z częstotliwością 1100 MHz! Uzyskanie tak rewelacyjnych parametrów było możliwe za sprawą zastosowania autorskiego systemu chłodzenia oraz wysokiej klasy podzespołów zgodnych z technologią GIGABYTE Ultra Durable 2. Dzięki temu najnowsze karty graficzne GIGABYTE z serii Radeon HD 7700 wyróżniają się doskonałą wydajnością oraz efektywnym systemem odprowadzania ciepła. Debiutujące produkty zapewniają również wsparcie dla szeregu innowacyjnych rozwiązań i technologii, w tym AMD APP, Microsoft DirectX 11, AMD HD3D, CrossFire czy PCI-Express 3.0. Wszystko to sprawia, że karty graficzne GIGABYTE GV-R777OC-1GD, GV-R777D5-1GD i GV-R775OC-1GI to optymalny wybór dla użytkowników, którzy szukają produktów gwarantujących realistyczne efekty wizualne w najnowszych grach oraz wysoki komfort pracy.

Ekstremalny overclocking ? GPU pracujący z zegarem 1100 MHz!

GIGABYTE GV-R777OC-1GD to model fabrycznie podkręcony. Zastosowanie najnowszego procesora graficznego AMD, wyprodukowanego w wymiarze technologicznym 28nm, oraz niezwykle wydajnego systemu chłodzenia pozwoliło na uzyskanie ekstremalnie wysokiego taktowanie rdzenia GPU – 1100 MHz! Dzięki temu karta graficzna GV-R777OC-1GD jest doskonałą podstawą do dalszego, profesjonalnego overclockingu. Wysoka wydajność nowego GPU to dodatkowo gwarancja niesamowitych doznań wizualnych w grach komputerowych uruchomionych w rozdzielczości HD.

Wentylator o średnicy 10cm ? efektywne i ciche chłodzenie

Produkty GIGABYTE zapewniają graczom zarówno wysoką wydajność jak i odpowiednią kulturę pracy. W przypadku kart graficznych GIGABYTE z serii Radeon HD 7700 producent zadecydował o wykorzystaniu dużego, o średnicy 10cm wentylatora. Rozwiązanie takie gwarantuje skuteczne odprowadzanie ciepła z powierzchni karty graficznej przy jednocześnie bardzo cichej pracy. Zmierzony poziom generowanego hałasu dla kart graficznych GIGABYTE z serii Radeon HD 7700, zawiera się w przedziale od 21.7dBA do 28dBA – przy pełnym obciążeniu.

Technologia AMD Accelerated Parallel Processing (APP)

Produkty AMD zapewniają wsparcie dla technologii Accelerated Parallel Processing (APP). Pozwala ona na wykorzystanie potencjału GPU do wielu zastosowań, takich jak przetwarzanie równoległe, obliczanie efektów fizyki w grach, sztuczna inteligencja, raytracing czy konwertowanie materiałów wideo z niespotykaną do tej pory szybkością.

Technologia AMD HD3D

Najnowsze karty graficzne GIGABYTE z serii AMD Radeon HD 7700 wykorzystują także technologię AMD HD3D. Dzięki niej możliwe jest pełne wsparcie dla gier obsługujących efekty Microsoft DirectX 11 w standardzie 3D. Ponadto użytkownicy mogą także cieszyć się z dobrodziejstw trójwymiarowego obrazu nie tylko w grach ale i w filmach zapisanych na nośnikach Blu-Ray. Technologia AMD HD3D to nowy, rewolucyjny standard multimedialnej rozrywki dostępny dla komputerów PC.

GIGABYTE Ultra Durable 2

Wykorzystanie wysokiej jakości komponentów przy produkcji karty graficznej to klucz do wydłużenia jej żywotności oraz zapewnienia stabilnej pracy. GIGABYTE po raz kolejny wytycza nowe standardy poprzez użycie w swoich produktach cewek z rdzeniem ferrytowym oraz polimerowych kondensatorów i tranzystorów MOSFET o obniżonej rezystancji. Dzięki temu karty graficzne GIGABYTE z technologią Ultra Durable 2 charakteryzują się wyższą stabilnością i niezawodnością. Dodatkowo produkty z logo Ultra Durable 2 wyróżniają się również nowym, zoptymalizowanym układem rozmieszczenia elementów na płytce PCB, co przekłada się na lepsze właściwości elektryczne i przewodzące oraz poprawioną charakterystykę cieplną.

Wszystkie Karty graficzne GIGABYTE objęte są 3 letnią gwarancją.

Sugerowana cena detaliczna GV-R777OC-1GD to: 612,00 PLN brutto

Sugerowana cena detaliczna GV-R777D5-1GD to: 585,00 PLN brutto

Sugerowana cena detaliczna GV-R775OC-1GI to: 449,00 PLN brutto

Więcej informacji na temat kart graficznych GIGABYTE GV-R777OC-1GD, GV-R777D5-1GD i GV-R775OC-1GI można znaleźć na stronie GIGABYTE: http://www.gigabyte.com
Facebook: http://www.facebook.com/pages/GIGABYTE-VGA/138376338834?ref=nf
Twitter: http://twitter.com/GIGABYTE_VGA

Chcesz otrzymywać aktualizacje ? Zapisz się.

Aktualności Elektronika