Co Twoje dzieci chciałyby znaleźć pod choinką ?

Zbliżają się święta, więc czas porozmawiać o prezentach. Okazuje się, że w tym roku większość dzieci w Stanach Zjednoczonych chciałoby znaleźć pod choinką iPhone’a, iPod’a lub iPad’a. Te urządzenia znajdują się w pierwszej piątce raportu przygotowanego przez Nielsen’a.

iPad’a chciałoby dostać aż 48 % dzieci. Drugie miejsce z wynikiem 39 % zajęła konsola Nintendo Wii . iPod’a chciałoby dostać 36 % dzieci. Interesujące jest to, że komputer znalazł się dopiero na szóstym miejscu. Pamiętam, że kiedyś to on był marzeniem każdego dziecka – cóż – trzeba iść z postępem. W tym miejscu muszę wspomnieć, że dzieci, które zostały przepytane, miały od 6 do 12 lat.

Prezenty dla dzieci

W porównaniu do poprzedniego roku, wzrosła o 4% liczba dzieci chętnych na iPad’a. Podobnie jest jeżeli weźmiemy pod uwagę iPod’a oraz iPhone’a. W tym przypadku także więcej dzieci chce mieć takie urządzenie w domu.

Jeżeli chcecie wiedzieć, jaki prezent chciałyby dostać starsze dzieci – od 13 lat w górę – to także odpowiem. W przypadku tej grupy dzieci iPad także zajmuje 1 miejsce – chce go 21% dzieci. Natomiast tutaj drugie miejsce zajęły komputery z wynikiem 19%.

Teraz już wiecie czego pragną Wasze dzieci…

 

 

 Źródło: Nielsen

Chcesz otrzymywać aktualizacje ? Zapisz się.

Aktualności Rankingi