Atrakcyjna oferta Poczty Polskiej dla biznesmenów

Każdy właściciel firmy wie, że w branży należy wyróżniać się nie tylko pod względem jakości dystrybuowanych towarów, ale także ich prawidłowego transportu oraz profesjonalnego kontaktu z klientem. Bardzo często biznesmeni stają przed problemem wyboru dobrego usługodawcy, który zajmie się doręczaniem przesyłek. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, Poczta Polska przygotowała nową usługę eCOMMERCE, dzięki której można monitorować nadaną paczkę.
Jakiś czas temu?

Kłopot nadania i wysłania paczki trapi społeczeństwa już odsetek lat. Wymyślano różnorodne sposoby, aby przesyłka cała i bezpieczna dotarła do adresata. Wysyłki konne, kolejowe lub poprzez posłańca były powszechnie stosowane przez wieki. Niestety, bardzo często nie docierały one do właściwego miejsca przeznaczenia lub trafiały po upływie wielu tygodni. W dzisiejszym nowoczesnym społeczeństwie trudno sobie wyobrazić taką sytuację, aby listonosz lub kurier mógł zgubić paczkę i nie doręczyć jej pod wskazany adres. Przez wiele lat bardzo dobrą opinią cieszyła się usługa Poczty Polskiej. Wraz z nastaniem ery wolnego rynku i pojawieniem się konkurencji jej znaczenie wcale nie straciło na wartości, wręcz przeciwnie. Poczta Polska idzie z duchem czasu i wdraża nowe rozwiązania w postaci wprowadzenia usługi monitorowania nadawanych przesyłek i elektronicznych powiadomień o jej odbiorze.

Jak to działa?

Istnieje kilka możliwości obniżenia kosztów transportu. Jedną z nich jest wcześniejsze wykupienie pakietu z góry opłaconych wysyłek, w które wliczone jest opakowanie oraz transport. Pozwala to zaoszczędzić blisko 48% znormalizowanych kosztów wysyłki. System pre-paid to atrakcyjne i nowoczesne rozwiązanie dla zapracowanych osób, które nie mają czasu wstać w długich kolejkach, bowiem część pakietów pozwala na bezpośredni odbiór zamówienia ze sklepu przez kuriera. Warto podkreślić, iż monitorowanie przesyłek poczty polskiej w czasie rzeczywistym pozwala na dokładne śledzenie towaru oraz gwarantuje 100% pewność, iż paczka dotrze do wyznaczonego miejsca. Czy warto inwestować w tego typu nowoczesne rozwiązanie? Jak najbardziej! O ile wysyłanie paczek krajowych może nie przysporzyć zbyt wielkiego problemu, to sprawa całkowicie inaczej wygląda w przypadku nadania przesyłek międzynarodowych. To wówczas liczy się przede wszystkim możliwość szybkiej dostawy. To wszystko ma w swojej ofercie Poczta Polska: monitorowanie przesyłek, szybką wysyłkę i wysoką jakość usług w przystępnej cenie.

Pocztowy tracking

Czy trzeba nieustannie siedzieć przy komputerze, aby móc sprawdzić status zamówienia? Nie, ponieważ wystarczy zainstalować na swoim smartfonie aplikację Envelo, dzięki której na bieżąco można monitorować paczkę, znaleźć najbliższą agendę pocztową a także zamówić kuriera. Więcej na ten temat można znaleźć na stronie: https://ecommerce.poczta-polska.pl/strona-glowna.

Chcesz otrzymywać aktualizacje ? Zapisz się.

Aktualności Internet