O serwisie

Web-News.pl to serwis, który zajmuje się nowymi technologiami.  Codziennie dostarcza on swoim czytelnikom wiele nowinek oraz opisów nowych gadżetów.  Ponadto na łamach portalu można zapoznać się z wieloma testami/recenzjami urządzeń mobilnych działających pod kontrolą systemów Android, Windows czy iOS.

Serwis Web-News.pl skierowany jest do specjalistów z dziedziny IT jak i zwykłych ludzi, którzy pragną zasięgnąć porad na temat używania komputera, smartfonu czy innego urządzenia elektronicznego.

Serwis Web-News.pl powstał w roku 2009 roku. Został założony przez Łukasza Wójcickiego i jest stale rozwijany.

Gorąco zapraszam do współtworzenia serwisu poprzez aktywne komentowanie wpisów jak i poprzez skorzystanie z subskrypcji portalu. Pragnę również nawiązać kontakt z nowymi redaktorami Web-News.pl . Za pośrednictwem portalu, będą oni mogli rozwijać swoje pasje jak i również zdobyć rozgłos na falach Internetu.

Chętnie nawiążę także współpracę z reklamodawcami oraz firmami, które pragnęłyby przeprowadzić test lub konkurs na łamach serwisu.

Gorąco zapraszam do lektury,

lukasz[at]web-news.pl

Redakcja:

Łukasz WójcickiŁukasz Wójcicki – Właściciel serwisu web-news.pl Zawodowo administrator oraz programista. Pasjonat nowych technologii.

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesica Gara 10685466_803764789665850_1264048027110519404_nstudentka Bezpieczeństwa Międzynarodowego. Uwielbia śledzić nowinki techniczne, głównie telefony. Ma manię wymieniania i testowania różnych telefonów. Interesuje się również elektroniką.
Ponadto uwielbia podróżować, słuchać muzyki, jeździć konno oraz stylizować paznokcie.

 

 

 

 

 

 

 

milagromyszMila Gromysz – studentka informatyki na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.
Otwarcie przyznaje, że w łóżku zawsze ma zarówno dobrą książkę jak i laptopa. Wśród zainteresowań jedno z pierwszych miejsc znajdują nowości technologiczne szczególnie te usprawniające pracę i rozrywkę. Tym zresztą dzieli się na portalu.

 

 

 

 

 

 

 

sandraSandra Kłuskiewicz – Absolwentka informatyki kieleckiej uczelni technicznej, na co dzień pasjonatka fotografii. Wyznaję miłość nowym technologiom, a komputer zajmuje w moim życiu ważne miejsce. Zajmuję się tworzeniem grafiki webowej, od niedawna jestem redaktorką jednego z popularnych serwisów poświęconych tabletom. W wolnych chwilach czerpię radość z jazdy autem, słuchania muzyki i.. jazdy autem. Niepoprawna optymistka, spontaniczna, kochająca wiosnę, lato, jesień i zimę. Fanka piłki nożnej i wszelkich mało „babskich” zajęć. Zawsze chętna do pomocy, otwarta na wszelkie poglądy.

 

 

 

przemek_nowakPrzemysław Nowak – Web Designer z pasją do nowych technologii. Nie ma dla niego rzeczy nie możliwych lub nie wykonalnych. Zawodowo tworzy grafikę internetową dla małych i dużych serwisów oraz projektuje aplikacje pod Windowsa. W życiu prywatnym fascynuje się sztuką japońską oraz? w każdej możliwej chwili łączy je z życiem zawodowym.

 

 

 

 

 

patryk_szafirowiczPatryk Szafirowicz – Student Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku informatyka. Zajmuje się tworzeniem stron internetowych i aplikacji okienkowych dla środowiska Windows. Uwielbiam zwierzęta, nie umiem żyć bez muzyki, a każda wolną chwile spędzam na czytaniu artykułów technologicznych.

 

 

 

 

 

 

damian_mielcarekDamian Mielcarek – Interesuje się komputerami od dziecka. Zaczynałem od Atari ST. Po jakimś czasie nauczyłem się instalować system Windows. Później nauczyłem się składać komputery. Do dnia dzisiejszego poskładałem ich pewnie ponad 100.

Lubię rozwiązywać różne problemy związane z komputerami, staram się być na bieżąco z różnymi nowościami na rynku. Lubię gadżety. Jestem zwolennikiem minimalizmu i używania jak najmniejszej ilości kabli. Niestety nie znam żadnego języka programowania.

Obecnie studiuję na trzecim roku Zarządzania Mediami na uczelni PWSZ Kalisz.